Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki

Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki Źródło: Pixabay Gref_exe

Ta randka miała być czasem tylko dla tej pary. Jednak, gdy w pobliżu pojawiły się atrakcyjne blondynki, mężczyzna miał duże trudności ze skupieniem. W końcu nie wytrzymał, a jego reakcję zauważyła partnerka. Faceci wiedzą, że to musiało się tak skończyć.

To mogła być udana i romantyczna randka, gdyby nie kilka pięknych kobiet, które pojawiły się w pobliżu pary. Chociaż mężczyzna przez jakiś czas starał się je ignorować, wreszcie przestał panować nad swoją reakcją. Nie uszło to uwadze jego partnerce.

Każda randka to szczególny czas, kiedy partnerzy chcą poświęcić uwagę tylko sobie. Czasem oboje się dopiero poznają, a wychodząc gdzieś we dwoje, mają do tego idealne warunki. Pary, które znają się już natomiast bardzo dobrze, również chcą pobyć wreszcie sami. No co dzień nie zawsze mogą mieć na to czas ze względu na natłok pracy i obowiązków. Bohaterowie naszego artykułu chcieli spędzić romantyczną randkę na pomoście, jednak przeszkodziło im kilka atrakcyjnych blondynek w bikini.

Randka, na której trudno było się skupić

Randka była dla nich okazją do celebrowania wspólnego czasu i skupienia się na związku. Wyjścia tylko we dwoje służą pielęgnowaniu relacji, a nie zawsze mamy na to czas. Na co dzień pochłania nas praca i nauka, a chwile spędzone na kanapie czy szybkim śniadaniu to nie to samo. Bohaterowie naszego artykułu postanowili znaleźć chwilę tylko dla siebie i wybrali się na randkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich randka miała być wyjątkowa nie tylko ze względu na atmosferę, ale również szczególne miejsce, jakie wybrała para. Partnerzy spędzali ją przy stole postawionym na pomoście. Dzięki temu mogli rozmawiać, trzymając się za ręce i patrząc na spokojną taflę wody podczas zachodu słońca. Nie przewidzieli jednak obecności nieproszonych gości. Na pomoście zjawiły się atrakcyjne blondynki w bardzo skąpych strojach kąpielowych. Chociaż mężczyzna opierał się przez długi czas i starał skupić się na swojej dziewczynie, wreszcie nie wytrzymał i spojrzał na kobietę w bikini.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenia pierwszego stopnia dla aż 11 województw. Polacy muszą uważać

2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna

Ta randka mogła skończyć się wielkim rozczarowaniem, a nawet kłótnią. Kobieta zauważyła, że jej partner obejrzał się za piękną blondynką i spojrzała mu w oczy. Zawstydzony mężczyzna najpierw się speszył, a potem nerwowo zaśmiał. Wtedy kobieta zaczęła śmiać się razem z nim. Okazała się bardzo wyrozumiałą dziewczyną. Dzięki temu ich randka skończyła się jedynie radosnym śmiechem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Wycieńczona pielęgniarka opublikowała porażające nagranie. Ze łzami w oczach błaga, by nie robić pewnej rzeczy
  4. Co oznacza stan epidemii w Polsce? Rząd wprowadzi mnóstwo dodatkowych ograniczeń
  5. Dzwoni nieznany numer i słyszysz cztery słowa? Natychmiast się rozłącz, grozi ci ogromne niebezpieczeństwo
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

źródło: Wiemy.to

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News