Koniecznie pochwal się partnerowi, kształt nóg wiele zdradza o kobiecie. Jeden z nich szczególnie się wyróżnia

Koniecznie pochwal się partnerowi, kształt nóg wiele zdradza o kobiecie. Jeden z nich szczególnie się wyróżnia Źródło: healthandhealthytips

Randka często zaczyna się od pokazania swoich atutów, na przykład nóg. Ich kształt jest w stanie zdradzić wiele sekretów jej posiadaczek. Okazuje się, że dzięki nim można poznać jeden z najważniejszych szczegółów. Związek z taką kobietą będzie wyjątkowy.

Randka będzie o wiele łatwiejsza, jeśli poznasz typ kobiety, z którą się spotykasz. Możesz go poznać dzięki jej nogom. Bardzo prosto stwierdzić, jaki jest temperament partnerki na podstawie tego, jakie ma nogi

Randka w sukience? Możesz dzięki temu poznać temperament kobiety

Kobiety, które mają zgrabne nogi, chętnie eksponują je na randkach, zakładając sukienki, spódnice czy nawet dopasowane spodnie. Randka z posiadaczką pięknych nóg może okazać się wyjątkowa, wystarczy tylko zwrócić uwagę na kształt jej nóg. Niedawno eksperci powiązali kształt nóg płci pięknej z temperamentem, a na ich podstawie wyodrębnili cztery typy. Każdy z nich może zdradzić wiele szczegółów dotyczących ich posiadaczki. 

Randka z panią o kształcie nóg nr 1

 Jak wyglądają jej nogi? Przede wszystkim przerwy pomiędzy udami i łydkami są bardzo małe. Znaczną różnicę widzimy dopiero przy łydkach. Jakie są ich właścicielki? Nieśmiałe i delikatne. Kobiety o takich nogach są wyjątkowo subtelne i przepełnione wdziękiem, są kobiece i wyjątkowo pociągające na pierwszym etapie znajomości. Niestety zainteresowanie takimi kobietami mija szybko.

Randka z panią o kształcie nóg nr 2

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli nogi stykają się tylko w kostkach, to ich posiadaczki uwielbiają wyzwania i nowe doświadczenia. Mężczyźni szaleją za takimi kobietami, a czasami nawet się ich boją. Randka z nimi będzie nieprzewidywalna. Uwielbiają kusić i prowokować. To panie, z którymi trudno się nudzić. 

Randka z panią o kształcie nóg nr 3

Jak wyglądają jej nogi? Uda się stykają ale kolana, łydki i kostki już nie. Jakie są ich posiadaczki? To zdecydowane przeciwieństwo szalonych pań opisanych wyżej. Unikają zbliżeń, które dla nich służą tylko w celach prokreacyjnych. Tylko na prawdę wyjątkowa osoba jest w stanie rozbudzić ich zmysły. 

Randka z panią o kształcie nóg nr 4 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Jak wyglądają jej nogi? Nogi stykają się w udach, kolanach, łydkach i kostkach.Jakie są ich posiadaczki? Są tradycjonalistkami. Na odwagę decydują się tylko wtedy, gdy czują się komfortowo. Są świadome swojego ciała, ale bardzo niechętnie eksperymentują. Stawiają granice, których nie przekraczają dobrowolnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. 2 minuty wystarczą, żeby szybko rozpoznać u siebie raka płuc. Musisz tylko spojrzeć na swoje paznokcie, mówią wszystko
  4. Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News