Poszła na randkę w ciemno. Gdyby nie wisiorek byłaby martwa

Poszła na randkę w ciemno. Gdyby nie wisiorek byłaby martwa Źródło: youtube.com/ROAR for Good

Randka w ciemno pewnej Amerykanki mogła się skończyć tragicznie. Kobieta, która umówiła się na spotkanie przez jedną z aplikacji randkowych, miała dużo szczęścia. Okazało się, że jej niedoszły ukochany próbował ją zgwałcić. Gdyby nie wisiorek, który dostała od swoich najbliższych, najprawdopodobniej skończyłaby martwa.

Randka, na której była Amerykanka w krótkiej chwili zamieniła się w piekło. Kiedy kobieta odmówiła stosunku seksualnego mężczyźnie, z którym się umówiła, ten próbował zrobić jej krzywdę. Na całe szczęście dostała od swojej przyjaciółki wisiorek, który pomógł jej uporać się z niedoszłym gwałcicielem.

Randka mogła zakończyć się tragedią. Pomógł wisiorek

W momencie, w którym mężczyzna zaczął dobierać się do kobiety i grozić jej, że jeśli nie pójdzie z nim do łóżka, to zostanie zabita, Amerykanka użyła breloczka ROAR marki Antony Gold. Gadżet jest wielką nowością na amerykańskim rynku i jego działanie pozwala na skuteczne wystraszenie potencjalnego gwałciciel.

Kiedy kobieta nacisnęła na wisiorek, ten połączył się z jej telefonem i wysłał alarmowy SMS do policji, jak też dane lokalizacyjne. Dodatkowo przedmiot w momencie wciśnięcia wydaje dość głośne i nieprzyjemne dla ucha dźwięki, które mogą wystraszyć agresora. Tak też się stało w tym przypadku. Kiedy mężczyzna usłyszał jak wisiorek działa, rzucił się do ucieczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wisiorek staje się prawdziwym hitem w USA

Gadżet firmy Antony Gold dzięki swojemu działaniu zapewnia bezpieczeństwu wielu kobietom. Producenci, zachwalając sprzęt, zwracają uwagę na to, że jest dość niepozorny i bardzo funkcjonalny.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2.
Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

- Polecamy ROAR dziewczynom w wieku szkolnym - każdemu w mieście, uczniom w kampusie, pracującym do późna w nocy, często spacerującym lub czującym się niebezpiecznie w jakimś otoczeniu. Kobiety nie powinny zmieniać stylu życia, zmieniać zachowań, lub uczyć się środków samoobrony, aby czuć się bezpiecznie. Wystarczy to urządzenie - chwalą się producenci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News