Mężczyzna prosto z namiętnych igraszek trafił na SOR. Nawet lekarze złapali się za głowy

Mężczyzna prosto z namiętnych igraszek trafił na SOR. Nawet lekarze złapali się za głowy Źródło: Unsplash / Becca Tapert

Randka zakończyła się dramatycznie, młody mężczyzna trafił z poważnym urazem do szpitala. Konieczna była operacja, nie wiadomo czy 25-latek wróci do pełnej sprawności.

Randka przebiegała fantastycznie, para wylądowała w łóżku i rozpoczęła miłosne igraszki. Wtedy doszło do dramatycznego wypadku. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy trafił 25-latek, który doznał poważnego urazu podczas sypialnianych uniesień. Młody mężczyzna przeszedł operację, nie wiadomo jednak, czy powróci do pełnej sprawności.

Randka zakończyła się wizytą na SOR

25-latek został przywieziony na SOR do szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w zeszłym tygodniu. Okazało się, że podczas uprawiana ostrego seksu doszło do wypadku, w wyniku którego młody mężczyzna złamał penisa. Bardzo bolesny uraz członka wymagał natychmiastowej interwencji medycznej, chłopak był przerażony ty, co się stało.

- Podczas aktu seksualnego, gdy penis był we wzwodzie, doszło do jego złamania, czyli nastąpiło pęknięcie powięzi otaczającej ciało jamiste, które wypełnione krwią, usztywnia narząd - powiedział "Expressowi Ilustrowanemu" prof. Marek Sosnowski, kierownik Kliniki Urologii szpitala w Łodzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna złamał penisa podczas łóżkowych igraszek. Konieczna była natychmiastowa operacja

Lekarze z kliniki Urologii łódzkiego szpitala podjęli decyzję o natychmiastowym zoperowaniu uszkodzonego członka mężczyzny. Zabieg trwał około pół godziny i został przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym. Operacja się udała, aktualnie 25-latek pozostaje w szpitalu pod opieką medyków.

 - Rana penisa pacjenta goi się prawidłowo, trochę ustąpił obrzęk. Szwy zostaną zdjęte w 7-8 dobie po zabiegu - poinformował prof. Marek Sosnowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
2. Wszyscy oglądali jego filmy, niestety nie żyje. TVP przekazało najgorsze wiadomości

Romantyczne szaleństwa w łóżku mogą mieć jednak bardzo przykre konsekwencje dla 25-latka. Dopiero za miesiąc będzie wiadomo, czy młody mężczyzna powróci do pełnej sprawności seksualnej. Jak dodają lekarze, to nie pierwszy taki przypadek w łódzkim szpitalu. Statystyki wskazują, że średnio co pięć lat do jakiegoś szpitala w Polsce trafia pacjent ze złamanym członkiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Niewiarygodny przypadek, kobieta zaszła w ciążę bez odbywania stosunku. Nawet lekarze łapią się za głowy
  4. Wstrząsające doniesienia o Dagmarze z "Królowych Życia". Musi walczyć o swoje nogi, pokazała porażające zdjęcie
  5. Oryginalny przepis z czasów PRL-u na blok czekoladowy. Doskonały smak jak u mamy wywoła łezkę nostalgii u każdego

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News