Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć

Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć Źródło: unsplash

Randka odbyła się w miłej i przyjemnej atmosferze, co spowodowało, że para zachciała spędzić ze sobą więcej czasu. Ich wieczór zakończył się łóżku, gdzie po udanym stosunku mężczyzna zapalił światło. Kiedy zobaczył, co znalazło się w pokoju, nie mógł przestać krzyczeć z przerażenia.

Randka z tą dziewczyną oznaczała dla niego jedno - stosunek. Nie wiązał z nią żadnej przyszłości, nie chciał się regularnie spotykać, ale naszła go ochota na seks. Sam z resztą przyznawał, że jego wybranka ma opinię "łatwej" dziewczyny, która z niejednym mężczyzną spędziła upojne noce. 

Ich randka zakończyła się w łóżku 

Pewnego dnia żądze wzięły górę i mężczyzna skontaktował się z kobietą. Chciał się z nią umówić, a ona doskonale wiedziała na czym ma polegać ta randka. Zgodnie z planem spotkali się u niego w mieszkaniu, gdzie bez słowa przeszli do czynów. Jedyne, o co poprosiła mężczyznę, to aby zgasił światło na czas trwania stosunku. Zdziwił się bardzo, bo kobieta nigdy wcześniej nie prosiła go o coś podobnego, mimo to zgodził się spełnić jej prośbę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po udanym stosunku mężczyzna postanowił zapalić światło. To, co ukazało się jego oczom, przeszło jego najśmielsze wyobrażenia, nie mógł się spodziewać, że dojdzie do czegoś takiego. Zaczął krzyczeć przerażony. 

Randka z tą kobietą już się nie powtórzy 

Mężczyzna po zapaleniu światła zobaczył, że wszędzie znajduje się krew. Była dosłownie wszędzie - na nim, na kobiecie, na ścianie, na całym łóżku. Odkrycie sprawiło, że zaczął się zastanawiać na tym, czy to możliwe, że kobieta miała okres i dlatego chciała spędzić wieczór przy zgaszonym świetle. 

Dzisiaj grzeje: 1. Otworzyli prezent ślubny dopiero po 9 latach. Gdy zajrzeli do środka, prawie zemdleli
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Nabrał pewności, że jego przypuszczenia są prawidłowe, gdy na podłodze zobaczył zakrwawiony tampon. Był oszołomiony tym, co się wydarzyło i wiedział, że randka z tą kobietą już nigdy się nie powtórzy. Gdyby powiedziała mu wcześniej, że właśnie ma okres, randka w ogóle by się nie odbyła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News