Mężczyzna desperacko chciał znaleźć dziewczynę. Wymyślił niesamowity sposób, żeby kogoś poznać

Mężczyzna desperacko chciał znaleźć dziewczynę. Wymyślił niesamowity sposób, żeby kogoś poznać Źródło: Unsplash

Zbliżają się Walentynki, jednak nie wszystkich tego dnia czeka randka. Ten mężczyzna nie chciał już dłużej być samotny. Wpadł na wyjątkowy pomysł, jak to zmienić.

Randka ma szanse przerodzić się w naprawdę poważne uczucie. Ten mężczyzna miał dość czekania i wymyślił oryginalny sposób, żeby znaleźć dziewczynę. Efekty pojawiły się naprawdę szybko.

Randka może być początkiem wspaniałego romansu a nawet szczęśliwego małżeństwa. Jednak najpierw trzeba znaleźć dziewczynę, która się na nią zgodzi. Ten 30-latek do tej pory jedynie obserwował znajomych, którzy wchodzili w związki i zakładali rodziny. Nic nie wskazywało na to, że jego sytuacja się zmieni. Wreszcie znalazł sposób na samotność.

Randka z chłopakiem z plakatu

Randka była marzeniem Marka Rofe'a, jednak na horyzoncie wciąż nie widział żadnej kandydatki. W dodatku dobił już trzydziestki - tej magicznej granicy, która wyznacza prawdziwą dorosłość. W tym wieku należy już poważnie myśleć o stabilizacji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mark zauważył to również u swoich znajomych, którzy zakładali rodziny, a przyjaźń odstawiali na dalszy plan. Mężczyzna przyznał, że życie singla już dawno mu się znudziło i ma dość bycia samotnym. Niedawno wpadł na zaskakujący pomysł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mark Rofe doszedł do wniosku, że jeśli stanie się rozpoznawalny, czekać go będzie nie jedna randka. Dlatego wpadł na pomysł opłacenia bilbordu ze swoim wizerunkiem. Dzięki temu został chłopakiem z plakatu, a jego szanse niesamowicie wzrosły. Kilkumetrowy bilbord stanął w Manchesterze. Po pierwszej dobie do Marka odezwało się już ponad sto samotnych dziewczyn. Być może zbliżające się Walentynki Mark spędzi już ze swoją ukochaną.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci

2. Już się zaczęło, żywioł dokonuje ogromnych zniszczeń: straty są gigantyczne, jedna osoba zaginęła. Fatalne informacje o pogodzie zza granicy
 

Czy wiece już, jak będzie wyglądała wasza randka? Może wciąż poszukujecie drugiej połówki, z którą spędzicie miło czas. Mark udowodnił, że samotność potrafi przytłoczyć i jednocześnie zmobilizować człowieka do wyjątkowych działań, mających za zadanie zerwanie z życiem singla.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Cudowny przepis na rosół, jaki nawet nie śnił się naszym babciom. Jedna przyprawa idealnie poprawia smak
  4. Wrzuciła skorupki jajek do naczynia po winie. Rezultat jest powalający, teraz każdemu poleca robić tak samo
  5. Dagmara postanowiła zakończyć swój romans. Kilka dni później poszła do lekarza i miała łzy w oczach, powalająca diagnoza

źródło: Papilot.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News