Randka, skandaliczna wiadomość
unsplash.copm Oleg Magni
Weronika Wasiak - 8 Listopada 2020

Kasia dobrze bawiła się na randce z Danielem. Kiedy krótko potem otrzymała skandaliczną wiadomość, zamarła

Pierwsza randka Kasi i Daniela przebiegła bez najmniejszych zarzutów. Od pierwszej chwili doskonale się ze sobą dogadywali, a gdy wieczór dobiegł końca rozeszli się z uśmiechem na ustach. Kilka dni później młoda kobieta dostała najbardziej zadziwiającą wiadomość.

Cała randka przebiegła w miłej atmosferze, a Kasi i Danielowi nawet przez chwilę nie brakowało tematów do rozmowy. Finał tej historii okazał się jednak na tyle nieprzewidywalny, że kobieta postanowiła podzielić się nią w liście przesłanym do redakcji Popularne.pl. Niewiarygodne, co stało się po spotkaniu.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Myślała, że randka przebiegła bez zarzutów. Po kilku dniach Kasia dostała niewiarygodną wiadomość

W nadesłanym do redakcji Popularne liście, czytelniczka postanowiła opowiedzieć o randce z Danielem, którego zapoznała za pośrednictwem portalu internetowego. Kasia przyznała, że często chodzi na podobne spotkania, ale jeszcze nigdy nie zmierzyła się z czymś takim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Okazuje się, że już od pierwszej chwili jasne dla niej było, że relacja z Danielem nie przerodzi się w nic poważniejszego, czego nie zamierzała przed nim ukrywać.

- Wydawało się, że nie robi mu to za bardzo znaczenia, bo też się świetnie bawił. Gdy kolacja dobiegła końca, a kelner przyniósł rachunek, Daniel uparł się, że zapłaci. Odprowadził mnie na przystanek, a sam poszedł w drugą stronę - relacjonowała w swojej korespondencji.

Kasia była przekonana, że ich drogi rozeszły się na dobre, a co najważniejsze, że rozeszły się w pozytywnej atmosferze. Dopiero po kilku dniach przekonała się, z jakim tak naprawdę mężczyzną umówiła się na randkę. Dostała bowiem SMS od Daniela z pytaniem, jak mija jej wieczór. Kobieta zaznaczyła w liście, że z braku czasu postanowiła, iż odpisze mu na wiadomość nieco później. Kasia jechała akurat do rodziców, a kiedy dotarła na miejsce i spojrzała w telefon zaniemówiła.

- Gdy dojechałam, widziałam jeszcze trzy nieodczytane wiadomości, ale miałam zamiar na nie odpowiedzieć, gdy będę kładła się spać. Jednak zagadałam się na tyle, że po telefon sięgnęłam dopiero rano. To, co tam zobaczyłam, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Daniel najpierw w delikatny sposób zapytał, co u mnie słychać i jak mija piątek, a później dał do zrozumienia, że wkurza go fakt, iż nie odpisuję. Na koniec napisał, żebym sprawdziła maila - dodała.

Za namową Daniela Kasia zajrzała na swoją internetową skrzynkę pocztową. Tam czekała na nią najbardziej zadziwiająca wiadomość. Mężczyzna przesłał jej zdjęcie paragonu z restauracji, w której jedli kolację.

Okazuje się, że Daniel oczekiwał do niej zwrotu pieniędzy.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje?

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

- Nie spodziewałam się, że dostanę w nim zdjęcie paragonu i żądanie zwrotu za kolację, ponieważ zawiódł się na mnie. Liczył, że coś z tego będzie, a ja zachowałam się, jak – uwaga, uwaga… ladacznica - opisała w liście przesłanym do redakcji Popularne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Malutkie rysie pilnie poszukiwane. Nie żyje ich mama, słynna rysica Nelly
  2. Kamil Stoch i jego żona zachwycili kibiców. Nasz mistrz pokazał fanom swoje "dziecko" (FOTO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News