Gwiazdor Rancza jest załamany. Los zgotował mu piekło, jego horror trwa

Gwiazdor Rancza jest załamany. Los zgotował mu piekło, jego horror trwa

Gwiazdor serialu Ranczo jest totalnie załamany. Nic dziwnego, każdy człowiek na jego miejscu byłby w podobnym stanie. Los zgotował mu piekło. Po jednym ciosie, nastąpił kolejny.

Najpierw miał poważne problemy ze zdrowiem - pękł mu tętniak w mózgu, nie było wiadomo, czy przeżyje. Teraz sąd wydał na niego wyrok. Niejeden człowiek o słabszej psychice już zupełnie by się załamał. Gwiazdor popularnego serialu Ranczo, Paweł Królikowski w ostatnim czasie nie ma w życiu z górki. Najpierw ciężko zachorował, a teraz musi walczyć z wymiarem sprawiedliwości. Prezes Związku Artystów Scen Polskich usłyszał wyrok w sprawie, która toczyła się od dwóch lat.

Załamany aktor serialu Ranczo, wyrok sądu zrujnuje go finansowo

W 2016 roku Królikowski wymusił pierwszeństwo w centrum Warszawy, niestety, zajechał wtedy drogę ruszającemu autobusowi i doszło do stłuczki. W wyniku kolizji ucierpiała 74-letnia pasażerka busa. Emerytka przewróciła się i rozbiła głowę. Kobieta musiała się poddać długiej rehabilitacji. Za swój czyn, aktor usłyszał wyrok - musi wypłacić emerytowanej kobiecie 10 tys. odszkodowania, do tego zasądzono 14 tys. złotych grzywny i pokrycie opłaty sądowej w wysokości 1,5 tys. złotych. Gwiazdor serialu Ranczo mógł skończyć gorzej - groziło mu od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności. - Aktor i jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie są krezusami. Para ma pięcioro dzieci. Tylko dwoje z nich jest już samodzielne - powiedział w rozmowie z dziennikarzami znajomy pary, który oświadczył, że ta kara zrujnuje finansowo Królikowskiego, który wbrew pozorom nie zarabia kokosów. - Bardzo współczuję koledze, że zmaga się z problemami. Z zaskoczeniem dowiedziałem się, że Paweł miał sprawę o spowodowanie wypadku. Takie sytuacje się zdarzają, także różnym urzędnikom państwowym. Nie podejrzewam jego złej woli, wielka szkoda, że coś takiego się stało – skomentował tę sprawie inny aktor Olgierd Łukaszewicz. Dobrze, że chociaż ludzie są Królikowskiemu życzliwi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ola Kwaśniewska zadrwiła z Majdana! Rozenek wściekła
  2. Dramat w hitowym show TVN. Widzowie nie mogli uwierzyć
  3. Ostatnie pożegnanie. Morawiecki we łzach na cmentarzu
  4. Rodowicz załamana. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przywiązana do drzewa suczka 3 dni wyła, prosząc o pomoc. Wtedy zdarzył się cud
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News