Gwiazdor serialu Ranczo jest totalnie załamany. Nic dziwnego, każdy człowiek na jego miejscu byłby w podobnym stanie. Los zgotował mu piekło. Po jednym ciosie, nastąpił kolejny.

Najpierw miał poważne problemy ze zdrowiem – pękł mu tętniak w mózgu, nie było wiadomo, czy przeżyje. Teraz sąd wydał na niego wyrok. Niejeden człowiek o słabszej psychice już zupełnie by się załamał.

Gwiazdor popularnego serialu Ranczo, Paweł Królikowski w ostatnim czasie nie ma w życiu z górki. Najpierw ciężko zachorował, a teraz musi walczyć z wymiarem sprawiedliwości. Prezes Związku Artystów Scen Polskich usłyszał wyrok w sprawie, która toczyła się od dwóch lat.

Załamany aktor serialu Ranczo, wyrok sądu zrujnuje go finansowo

W 2016 roku Królikowski wymusił pierwszeństwo w centrum Warszawy, niestety, zajechał wtedy drogę ruszającemu autobusowi i doszło do stłuczki. W wyniku kolizji ucierpiała 74-letnia pasażerka busa. Emerytka przewróciła się i rozbiła głowę. Kobieta musiała się poddać długiej rehabilitacji.

Za swój czyn, aktor usłyszał wyrok – musi wypłacić emerytowanej kobiecie 10 tys. odszkodowania, do tego zasądzono 14 tys. złotych grzywny i pokrycie opłaty sądowej w wysokości 1,5 tys. złotych. Gwiazdor serialu Ranczo mógł skończyć gorzej – groziło mu od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności.

– Aktor i jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie są krezusami. Para ma pięcioro dzieci. Tylko dwoje z nich jest już samodzielne – powiedział w rozmowie z dziennikarzami znajomy pary, który oświadczył, że ta kara zrujnuje finansowo Królikowskiego, który wbrew pozorom nie zarabia kokosów.

– Bardzo współczuję koledze, że zmaga się z problemami. Z zaskoczeniem dowiedziałem się, że Paweł miał sprawę o spowodowanie wypadku. Takie sytuacje się zdarzają, także różnym urzędnikom państwowym. Nie podejrzewam jego złej woli, wielka szkoda, że coś takiego się stało – skomentował tę sprawie inny aktor Olgierd Łukaszewicz. Dobrze, że chociaż ludzie są Królikowskiemu życzliwi.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ola Kwaśniewska zadrwiła z Majdana! Rozenek wściekła
  2. Dramat w hitowym show TVN. Widzowie nie mogli uwierzyć
  3. Ostatnie pożegnanie. Morawiecki we łzach na cmentarzu
  4. Rodowicz załamana. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przywiązana do drzewa suczka 3 dni wyła, prosząc o pomoc. Wtedy zdarzył się cud

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Źródło: pomponik.pl