Ta informacja zasmuciła fanów Rancza. Największa gwiazda już nie wróci do serialu

Ta informacja zasmuciła fanów Rancza. Największa gwiazda już nie wróci do serialu Źródło: fot.youtube.com/tvp

Ranczo powróci do Telewizji Polskiej. Kultowy serial, opowiadający o losach mieszkańców Wilkowyi, po ponad trzech latach od momentu zdjęcia znów będzie bawił polskich telewidzów, którzy wyczekują dalszej części humorystycznej opowieści. Jak się okazuje, produkcja wróci, ale bez kultowej roli jednej z największych gwiazd produkcji.

Ranczo to bez wątpienia jeden z największych hitów w historii telewizji publicznej. Humorystyczna opowieść przedstawiająca losy mieszkańców Wilkowyi swego czasu przyciągała przed ekrany telewizorów miliony Polaków, którzy z wielkim utęsknieniem oczekiwali kolejnych odcinków serii. Jak się okazuje, produkcja ma wrócić, ale nie wystąpi w niej jedna z uwielbianych przez widzów gwiazd. Czy to sprawi, że "Ranczo" nie zbierze takiego zainteresowania wśród fanów?

Ranczo wróci bez kultowej gwiazdy

O tym, że Ranczo było wielkim hitem TVP, nie trzeba przekonywać nikogo. Produkcja telewizji publicznej cieszyła się wielkim powodzeniem wśród fanów dobrej komedii, którzy uwielbiali Wilkowyje i poczucie humoru reprezentowane przez scenarzystów produkcji. Niektóre z gwiazd oryginalnej obsady serialu potwierdziło, że weźmie udział w produkcji. Takiego stanowiska jest między innymi Artur Barciś. - Prowadzono ze mną rozmowy. Wysłano mi scenariusz, przeczytałem i bardzo mi się spodobał. Bardzo chętnie wystąpię – zdradził Barciś Z kolei Ilona Ostrowska, która wcielała się w rolę Lucy, stwierdziła, że cały czas myśli nad wzięciem udziału w projekcie, ale nie wie jeszcze, czy to się wydarzy. - Myślę, że się uda, ale zależy to od wielu struktur, o których nie chcę opowiadać. Sztab ludzi, scenariusze, sytuacje, czas, itd… To wszystko zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy – wyjawiła gwiazda. Niestety, ale fani będą musieli poradzić sobie z brakiem Eli Romanowskiej, która przez lata zaangażowana była w produkcję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy fanom spodoba się Ranczo bez Romanowskiej?

Aktorka, która na planie produkcji TVP wcielała się w rolę Joli, przyznała, że nie chce już więcej wcielać się w postać bohaterki. Zamiast tego woli realizować się w innych przedsięwzięciach, jak chociażby Twoja Twarz Brzmi Znajomo telewizji Polsat, w którym weźmie udział. - Uwielbiałam postać Joli i całą ekipę. To był cudowny etap w moim życiu, taki początek, którego życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie znakomicie rozwijała. Ale mnie na pewno w tej części już nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, toby mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, czas na nowe wyzwania i pokazanie się z innej strony. Ja się zmieniłam, dojrzałam i czas zaskoczyć widzów czymś innym. - stwierdziła artystka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  2. Justyna Pochanke przeżyła ogromną traumę: „Spałam z nożem pod poduszką”
  3. Minęło wiele lat, ale za Kuchennymi Rewolucjami ciągną się kontrowersje. "Właścicielkę skazano na pół roku pozbawienia wolności"
  4. Klęska Polsatu. TVN ma ogromne powody do radości
  5. Dziś wieczorem miliony Polaków włączy TVN. Kultowy film ściągnie tłumy przed ekrany
  6. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku” 
  źródło: pomponik   Następny artykuł