Ranczo wróci, ale bez głównego bohatera?! Aktor postawił warunki z kosmosu

Ranczo wróci, ale bez głównego bohatera?! Aktor postawił warunki z kosmosu Źródło: fot. TVP

Ranczo, ulubiony serial widzów TVP, ma znów pojawić się na ekranach. To świetna wiadomość dla fanów, ale może czekać ich przykra niespodzianka. Jeden z głównych aktorów zagroził, że nie zagra w produkcji, jeśli nie zostaną spełnione jego wymagania. A zażyczył sobie bardzo wiele.

Ranczo sprawiało, że przed ekrany telewizorów siadały codziennie tysiące widzów. Perypetie mieszkańców gminy Wilkowyje i sympatyczne poczucie humoru w serialu sprawiły, że produkcja okazała się dużym sukcesem TVP. Stacja jednak zrezygnowała z emisji serialu. Po trzech latach szykuje się wielki powrót hitu na ekrany, ale okazuje się, że widzowie mogą być bardzo rozczarowani... Jeden z aktorów być może wróci, ale tylko pod pewnym warunkami.

Ranczo pod znakiem zapytania

Jak podaje "Super Express", trwają prace nad nad nowym filmem opartym na Ranczu. Następnie film ma zostać przerobiony na serial. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów, którzy już od trzech lat nie mogą doczekać się kontynuacji przygód ulubionych bohaterów. Być może już niedługo ich cierpliwość zostanie nagrodzona.

- Został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego, do którego scenariusz napisał Andrzej Gembarowicz dwa lata temu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to latem zrobimy ten film - napisał na swoim profilu na Facebooku Cezary Żak.

Mimo to wierni widzowie mogą poczuć się bardzo zawiedzeni. Właśnie Cezary Żak, odtwórca jednej z głównych ról w serialu Ranczo, waha się, czy wrócić na plan. Mimo wcześniejszych deklaracji, że aktor na pewno weźmie udział w kręceniu kolejnych serii, on sam nie jest zdecydowany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie będę na ten temat rozmawiał, ponieważ nie znam żadnych szczegółów. Nie wiem nic, nie mam zielonego pojęcia - powiedział wzburzony Żak w rozmowie telefonicznej z dziennikarką "Super Expressu".

Ogromne wymagania aktora

Brak Cezarego Żaka to ogromna tragedia dla wielbicieli serialu i filmu Ranczo. Od wielu lat aktor wcielał się w dwie role: wójta i księdza. Jakie są powody tej smutne dla fanów decyzji?

"Super Express" zgaduje, ze chodzi o pieniądze. Wcześniej Cezary Żak dostawał około 400 tysięcy złotych za jeden sezon. Za nowy film zaproponowano mu znacznie mniej, bo tylko 200 tysięcy. Aktor tymczasem nie chce się zgodzić na kwotę mniejszą niż pół miliona złotych.

- To wszystko nie jest takie proste. Musimy dogadać się finansowo. To nie jest tak, że my czekamy całe życie, żeby zagrać w Ranczu. Od trzech lat tego nie robimy. Jedni grają mniej, inni więcej w teatrach, filmach, serialach. Ja podpisałem deklarację, że jestem chętny… - skomentował Bogdan Halus, serialowy Tadeusz Hadziuk.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Tomasz Kammel cierpi katusze dla Barbary Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia
  4. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora
  5. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?

Następny artykuł