Bez nazwy-1
Fot. Facebook/Ranczo
Patryk Korzec - 23 Grudnia 2018

Fani "Rancza" we łzach. Stracili ulubioną aktorkę

"Ranczo" przez długi czas było najpopularniejszym polskim serialem. Produkcja przekonała do siebie miliony Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili perypetie mieszkańców Wilkowyj. Od czasu zakończenia emisji fani wciąż czekają na wznowienie produkcji, tymczasem na światło dzienne wyszła kolejna, straszna informacja. 

"Ranczo" jest polskim serialem komediowym, który emitowany był przez TVP w latach 2006-2016. Już od pierwszego odcinka wiadomo było, że produkcja będzie absolutnym sukcesem - zgromadziła przed telewizorami miliony Polaków, a każdy kolejny sezon przekonywał do siebie coraz więcej ludzi. Niewiele osób wie, że pierwsze plany twórców zakładały zakończenie emisji już w roku 2009 wraz z końcem czwartej serii, jednak stale rosnąca popularność i gigantyczne dochody zadecydowały o kontynuowaniu fabuły. W ostateczną decyzję o porzuceniu projektu w roku 2016 wiele osób nie mogło uwierzyć do ostatniej chwili. Teraz wszyscy spekulują, czy dojdzie do kontynuowaniu historii po latach, tymczasem fanami wstrząsnęła tragiczna wiadomość.

Fani serialu "Ranczo" zdruzgotani

Dorota Chotecka była jedną z kultowych postaci produkcji. Wcielała się ona w postać uwielbianej Krystyny Więcławskiej, która była właścicielką jedynego sklepu w niewielkich Wilkowyjach. Jak donosi "Super Express", fani serialu "Ranczo" już niedługo stracą uwielbianą aktorkę, która przez wiele lat kojarzona była głównie z tą produkcją. Kobieta dołączyć ma do obsady "M jak miłość", w którym wcieli się w rolę matki nowej dziewczyny Mateusza Mostowiaka. Pojawiły się także plotki, że kobieta będzie miała ogromne kłopoty. - Jej mąż, który będzie kandydował na sołtysa wsi, okaże się damskim bokserem - zdradzał "Super Expressowi" informator. Jak na razie nie wiadomo, czy kobieta zamierza zagościć na planie na stałe, czy będzie to pojedynczy epizod, fanów "Rancza" jednak z pewnością bardziej by ucieszyło, gdyby kobieta nie związała się z "M jak miłość" na dłużej i dalej była przede wszystkim kojarzona z Wilkowyjami.

Czy dojdzie do produkcji kolejnego sezonu "Rancza"?

Patrząc na ogromne zainteresowanie produkcją ciężko uwierzyć, że jej emisja zakończona została już po 10 sezonach. Seriale takie ciągnąć się mogą nawet do kilku tysięcy odcinków na wzór produkcji zza oceanu, jednak prezes ATM Grupy wciąż nie traci nadziei.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
- Biorąc pod uwagę, jak trudno jest dzisiaj wprowadzić z sukcesem nowy serial, rezygnowanie z tytułu, który przynosi wielomilionową widownię, wydaje się być błędem. Nie sądzę, żeby przyszłość Rancza była przesądzona, ani żeby taką decyzję podjęła poprzednia dyrekcja Jedynki. Sprawa jest jednak skomplikowana. Pewnie za jakiś czas producenci ze Studia A będą mogli coś więcej na ten temat powiedzieć - twierdzi. Jak na razie nic nie jest oficjalne, ale być może już niedługo fani doczekają się kontynuacji perypetii mieszkańców Wilkowyj.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Świat według Kiepskich: Wybory to najlepszy odcinek w historii serialu!
  2. „To stara komuszyca!” Wściekły atak na Grażynę Torbicką
  3. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Martyna Wojciechowska wcale nie nazywa się Martyna! Oto jej prawdziwe imię
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News