Wspaniała wiadomość dla fanów serialu "Ranczo". To już oficjalne

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu "Ranczo". To już oficjalne Źródło: youtube.com/bob quatro

"Ranczo" w ciągu wielu lat emisji zdobyło znaczne grono fanów. Informacja o zawieszeniu emisji serialu wywołała falę niezrozumienia i żalu. Już trzy lata mijają od zakończenia kultowej produkcji. Teraz jednak twórcy mają do przekazania sensacyjną wiadomość.

"Ranczo" wraca na ekrany! Pojawiły się pewne informacje, że w 2019 roku, na trzy lata po zakończeniu emisji ostatniego sezonu, pojawią się nowe odcinki przygód mieszkańców Wilkowyj. Fala radości przetoczyła się wśród miłośników serialu. Od dłuższego czasu pojawiały się plotki, jakoby "Ranczo" miało zostać wznowione, jednak nigdy nie zawierały one wiarygodnego źródła. Tym razem sytuacja jest zupełnie inna. Ilona Ostaszewska, a więc odtwórczyni jednej z głównych ról - Lucy - wyjawiła, że nowe odcinki powstaną, a nawet pojawią się wcześniej niż można by przypuszczać.

Telewizja Polska jeszcze w 2017 roku poinformowała, że mają plany wznowienia produkcji serialu, jednak wśród widzów panowała opinia, że to tylko chęci, a nie realne obietnice. A nawet jeśli, to powstanie nowych odcinków może potrwać całe lata.

"Ranczo" powraca na ekrany. Kiedy możemy spodziewać si nowych odcinków?

Reakcja Ilony Ostaszewskiej, jak informuje JastrząbPost, jednak napawa optymizmem: - Myślę, że się uda. Zależy to od wielu struktur, o których nie chcę opowiadać. Sztab, ludzie, sytuacje, scenariusze, aktorzy, czas i tak dalej. Zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy - mówi aktorka, dodając, że jeśli nie powstaną nieprzewidziane bariery, możliwe jest pojawienie się odcinków już we wrześniu. W przestrzeni publicznej dyskusje o możliwym powrocie "Rancza" trwają od bardzo dawna. Za każdym razem budzą wielką sensację, co świadczy tylko o tym jak wielką popularnością cieszył się ten serial. Widzowie pragnęli powrotu, aktorzy do pomysłu pochodzili z entuzjazmem. Widownia zapewniała duże zyski dla TVP. Co w takim razie sprawiło, że nie chciano podjąć tego tematu?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Serial miał być znacznie krótszy

Być może powodem jest to, że wedle początkowych założeń "Ranczo" miało zakończyć się po trzecim sezonie, jeszcze w 2009 roku. To właśnie ogromna popularność nakręcała dalszy jego rozwój. Istotna była również śmierć scenarzysty, Andrzeja Grembowicza, ps. Robert Brutter, w 2018 roku. Jednak nim choroba go zwyciężyła, zdążył przygotować jeszcze całkiem sporo niewykorzystanego materiału. Powrót "Rancza" to z pewnością dobra wiadomość, nie tylko dla jego fanów, ale także całej ekipy serialowej, która traktuje tę przygodę jak dobrą zabawę. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Czy Kuba Wojewódzki w końcu się ożeni? Poznajmy kobiety słynnego showmana
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom zachwyca
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  4. Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"
  5. Edyta Górniak ma powody do zazdrości? Jej były szybko się pocieszył, nowa partnerka to BOGINI
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Rmf Maxxx Następny artykuł