Fani "Rancza" są zachwyceni. Zapadła decyzja, co do nowych odcinków

Fani "Rancza" są zachwyceni. Zapadła decyzja, co do nowych odcinków

"Ranczo" miało swoją premierę kilkanaście lat temu, jednak Polacy wciąż chętnie oglądają powtórki niezwykle popularnego serialu. Nowe sezony zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego informacja o zakończeniu serii po 10. sezonie zasmuciła fanów. Wygląda jednak na to, że decyzja w sprawie kontynuacji została podjęta.

"Ranczo" regularnie zbierało sporą widownię przed telewizorami. Serial ten był jednym z największych hitów produkcji TVP, jednak po pewnym czasie producenci uznali, że formuła zaczęła się wyczerpywać, dlatego podjęto decyzję o zakończeniu najważniejszych wątków. Długo wydawało się, że kolejne odcinki już nie powstaną, jednak od kilku tygodniu dochodzą do nas sygnały, że sytuacja mogła ulec zmianie. Wypowiadać zaczęli się najważniejsi aktorzy związani z serialem "Ranczo", którzy są niemal pewni co do przyszłości produkcji.

Ranczo – powstanie kolejny sezon?!

Oficjalne informacje w tej sprawie wciąż nie ujrzały światła dziennego, ale z kuluarów dowiadujemy się, że wznowienie tworzenia nowych odcinków jest już naprawdę blisko. Głosu nie zabrali jeszcze ludzie odpowiedzialni za ramówkę telewizji publicznej, ale wypowiadać zaczęli się aktorzy, których znamy z udziału w serialu. Jakiś czas temu wypowiedziała się Elżbieta Romanowska, czyli odtwórczyni roli serialowej Joli. Wyznała ona, że słyszała o planach nakręcenia kolejnej części historii mieszkańców wsi Wilkowyje, jednak sama najprawdopodobniej nie będzie brała w tym udziału. Oznaczałoby to, że nowa seria skupi się na losach tylko części bohaterów. Romanowska powiedziała także, że prawdopodobne jest skrócenie sezonu do zaledwie sześciu odcinków. Tym razem na temat powrotu Rancza do TVP wypowiedziała się Ilona Ostrowska, aktorka, która od samego początku występowała w serialu w głównej roli. Jej słowa mogą wprowadzać fanów w optymizm.

Ranczo – kiedy obejrzymy nowe odcinki?

Serialowa Lucy przyznała, że nowych epizodów można spodziewać się już za kilka miesięcy. - Zależy to od wielu struktur, o których nie chcę opowiadać. Sztab, ludzie, sytuacje, scenariusze, aktorzy, czas itd. Zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy. Latem, tego roku - odpowiedziała aktorka na pytanie dotyczące daty premiery nowego sezonu.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Ostatni, 10. sezon "Rancza" został wyemitowany w 2016 roku. Wtedy też poznaliśmy finalne losy bohaterów i wydawało się, że nie dojdzie już do kontynuacji, co zapowiadali zarówno aktorzy, jaki i osoby odpowiadające za produkcję. Wygląda jednak na to, że i tym razem głos społeczeństwa doprowadził do zmiany zdania władz telewizji. Nawet odtwórcy ról zaczęli znów miło wypowiadać się o czasie spędzonym na planie, tęskniąc za swoimi postaciami. Fani nie mogli dostać lepszej informacji niż to, że będą mogli poznać dalsze losy swoich ukochanych bohaterów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. „Jestem znanym alkoholikiem” 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Jastrząb Post Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News