Aktorowi Rancza pękł tętniak mózgu! Żona drży o jego życie i zdrowie

Aktorowi Rancza pękł tętniak mózgu! Żona drży o jego życie i zdrowie Źródło: screen youtube.com/serialetvp

Gwiazdor serialu "Ranczo" musi bardzo na siebie uważać. Po poważnych problemach zdrowotnych znowu wraca do złych nawyków, które jakiś czas temu prawie kosztowały go życie. Jego żona jest przerażona, że choroba może powrócić.

Paweł Królikowski swoją popularność zyskał dzięki jednej z głównych ról w serialu "Ranczo". Wcielił się wtedy w postać Kusego, który wśród widzów zebrał bardzo dużą ilość fanów. Aktor trzy lata temu był bliski śmierci, przez wyniszczający tryb życia. Teraz powraca do nawyków sprzed lat, które mogą spowodować nawrót choroby.

Gwiazdor serialu "Ranczo": żona obawia się o jego życie

Królikowskiemu trzy lata temu pękł tętniak w mózgu, aktor ledwo uszedł z życiem. Jak sam przyznaje, to dzięki żonie przeżył ten ciężki okres w swoim życiu. Serialowy Kusy musi teraz bardzo uważać na swoje zdrowie, aktor musiał zrezygnować z papierosów oraz mocnych trunków. Królikowski przed chorobą znany był z przepracowywania się i ze względu na zdrowie zmuszony był znacznie więcej odpoczywać. Teraz jego żona ponownie obawia się o jego stan zdrowia, a nawet życie. Aktor jest jurorem w popularnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" dodatkowo został prezesem ZASP, co wiąże się z wieloma obowiązkami i ciężką pracą. Również w swoim rodzimym Zalesiu jest często proszony o najróżniejsze przysługi, a Królikowski jest z tych ludzi, którzy nie odmawiają komuś pomocy. Jego żona nie ukrywa, że martwi się o jego zdrowie, ponieważ aktor ponownie wraca do nadmiaru pracy sprzed lat. Jednak zaznacza, że nie będzie mu niczego zabraniać, zamierza za to być przy nim i wspierać ile tylko będzie mogła. Według wielu fanów Królikowski powinien przystopować i pamiętać o koszmarze sprzed lat, ponieważ jeżeli nadal będzie tak obciążał organizm, to ten może w pewnym momencie nie wytrzymać. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O co chodzi? Rozanielona Wojciechowska w towarzystwie tajemniczego mężczyzny
  2. Brakuje pieniędzy na zapomnianą mega gwiazdę TVP! Nie jest lekko
  3. Maryla Rodowicz POBIŁA SIĘ ze swoją rywalką! Rozerwała jej ubranie
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News