Największe gwiazdy "Ranczo" już tak nie wyglądają! Kolosalna zmiana

Największe gwiazdy "Ranczo" już tak nie wyglądają! Kolosalna zmiana

Ranczo jeszcze niedawno dosłownie dbało o relacje rodzinne Polaków. To właśnie między innymi ten transmitowany w TVP serial przyciągał tłumy zmęczonych po pracy Polaków, którzy wspólnie zasiadali przed telewizorem i rozbawieni poczynaniami głównych bohaterów odpoczywali. Bohaterów, których wygląd znacznie zmienił się przez kilka lat trwania cyklu.

Ranczo to serial, który często jest wspominany wręcz jako klasyk. Jeśli chodzi o tematykę to sporo go łączy ze "Światem według Kiepskich". Fabuła obydwu w końcu zahacza o polskie stereotypy i o codziennie sprawy tego kraju pokazane w krzywym zwierciadle. Nic więc dziwnego, że stworzenie cyklu wzbudziło w Polakach nostalgię i otworzyło ich serca na nowe przygody w innym wydaniu. Szczególnie w pamięci zapadły postacie dwóch braci bliźniaków, czyli wójta Pawła Kozioła i księdza Piotra Kozioła, w które wcielił się Cezary Żak. Romantyczne chwile z pierwszych epizodów pamiętamy w wykonaniu Lucy Wilskiej (Amerykanki poszukującej w Polsce szczęścia) i Jakuba "Kusego" Sokołowskiego. Jednak kwintesencją serialu są potyczki, które mają miejsce na plebanii, gdzie urzęduje wścibska Michałowa - gospodyni, a także w urzędzie gminy, gdzie doradza wójtowi dwulicowy Arkadiusz Czerepach.

Ważnymi i trafnymi komentatorami sytuacji społeczno-politycznej, o których zdecydowanie nie można nie wspomnieć są Tadeusz Hadziuk, Maciej Solejuk, Patryk Pietrek i Jan Japycz, czyli miejscowi alkoholicy, siedzący zawsze na ławce przed sklepem z nową flaszeczką mamrota, którego zazwyczaj kupują "na kreskę".

Aktorzy serialu Ranczo zmienili się nie do poznania!

Wiele osób zapomina, że serial to tylko serial, a aktorzy się w nim udzielający to zwykli ludzie, którzy w trakcie, a także po jego zakończeniu zwyczajnie się starzeją. Niektórzy z nich jednak pozostają nadal piękni pomimo wieku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z pewnością należy do nich Ilona Ostrowska. Można śmiało przyznać, że wygląda jeszcze bardziej kobieco. Cezary Żak nie za bardzo różni się od siebie sprzed lat - poza zarostem, który aktor regularnie na zmianę zapuszcza i się go pozbywa, ciężko zauważyć różnicę. Całkowicie zaskakująco wygląda za to jego żona, Katarzyna Żak, której serialowa charakteryzacja miała odpowiadać wiejskiej kobiecie. Poza rolą pani Katarzyna wygląda bardzo kobieco i wręcz zniewalająco. Ciekawą transformację możemy zanotować u Arkadiusza Nadera, czyli serialowego Staszka. Zapuszczenie lekkiego zarostu dodaje mu uroku. Magdalena Waligóra, czyli barmanka "Wioletka" udowadnia, że jest piękną kobietą i wiek to tylko liczba. Także w ostatnim czasie rozchwytywana prowadząca "Dzień dobry, Polsko", czy też "Ja Cię kręcę", Elżbieta Romanowska ("Jola"), która przykuwa widzów swoją pozytywną energią, zarażającym uśmiechem i gracją również może zaskoczyć przemianą. Portale donoszą, że schudła ponad 10 kg, co widać gołym okiem! youtube.com/AgencjaaktorskaSkene instagram.com/katarzynazak.official instagram.com/cezary_zak   ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. O co chodzi z oświadczeniem na Facebook? Tysiące Polaków to udostępnia, czy działa?
  4. Paweł Domagała zmienił się nie do poznania. Poruszenie wśród fanów
  5. Internet eksplodował! Barbara Kurdej-Sztan spotkała PÓŁNAGIEGO Sławomira z żoną
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News