Największa gwiazda "Ranczo" zszokowała swoich fanów. Jest nie do poznania

Największa gwiazda "Ranczo" zszokowała swoich fanów. Jest nie do poznania Źródło: screen/youtube/

Gwiazda serialu "Ranczo" zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Fani nie kryli swojego zaskoczenia i czym prędzej pospieszyli z komentarzami. Tak wielkiej zmiany nikt się nie spodziewał.

Gwiazda serialu "Ranczo" najwyraźniej zainspirowała się nową porą roku, jaką jest wiosna i postanowiła co nieco zmienić w swoim wyglądzie. Aktorka zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie, która zaskoczyła wszystkich. Trzeba przyznać, że zmiana jest dość znacząca i ciężko byłoby ją przegapić. Co na to jej fani? 

Aktorka z serialu "Ranczo" zmieniła się nie do poznania 

Ilona Ostrowska w minioną środę okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Katarzyną Kalicińską oraz jej ciotką Małgorzatą, podczas którego odbyła się promocja nowej książki "A miało być tak pięknie". Aktorka wykorzystała wyjątkową okazję i chwilę przed, zdecydowała się zmienić lekko swój wygląd. Swoją nową odsłonę zaprezentowała podczas spotkania, czym bardzo zaskoczyła wszystkich zgromadzonych. 

44-latka dotychczas była raczej wierna swoim długim włosom o brązowym odcieniu. Nadeszła jednak nowa pora roku i wiele kobiet decyduje się na kilka małych zmian i odświeżenie swojego wyglądu. Ilona zdecydowała się nie być gorsza i znacznie zmieniła swoją fryzurę, czego nie da się nie zauważyć. Aktorka rozjaśniła swoje włosy i teraz zdecydowanie wpadają one w blond niż w brąz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci komentują nowy wygląd Ostrowskiej 

Aktorka nie mogła oczywiście się powstrzymać i swoją nową fryzurą pochwaliła się również na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie w zniewalającej kreacji, która dodatkowo uwydatniła zmianę koloru włosów. 44-latka zamieściła krótki podpis do fotografii, w którym między innymi zapytała się swoich obserwatorów, co myślą o jej odważnej zmianie. 

- Na wiosnę/na lato - idę w jasne :) Co Wy na to? Pięknego dnia:) - napisała. 

Na reakcję ze strony swoich fanów nie musiała jednak długo czekać, ponieważ ci szybko pospieszyli z komentarzami. Obserwatorzy nie kryli swojego zachwytu w związku z przemianą i chętnie zamieszczali całą masę komplementów. Komentarzy pojawiła się niezliczona ilość, a w każdym z nim choć jedno miłe słowo. 

instagram/ilona_ostrowska_official/

  1. SZOK! 17-latka została brutalnie zamordowana. Oprawcy bili ją, kopali i dusili drutem. Do dziś NIE WYJAŚNIONO przyczyn zbrodni
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł