Gwiazdor seriali takich jak "Pierwsza Miłość", "Przyjaciółki", "Ranczo" pokazał wszystkie swoje dzieci (zdjęcie)

Gwiazdor seriali takich jak "Pierwsza Miłość", "Przyjaciółki", "Ranczo" pokazał wszystkie swoje dzieci (zdjęcie) Źródło: Screen/VOD/Ranczo

"Ranczo" i inne seriale zapewniły mu sławę. Teraz aktor sam chwali się w Internecie zdjęciami wszystkich swoich dzieci. Jego fani są zachwyceni nową publikacją.

"Ranczo" było jednym z najpopularniejszych seriali, które mogliśmy oglądać na TVP. Perypetie mieszkańców kultowych Wilkowyj z zapartym tchem i uśmiechem na ustach obserwowały miliony, a przed kamerami pojawiła się cała plejada wspaniałych gwiazd. 

Jeden z największych gwiazdorów, który dzięki serialowi "Ranczo", "Pierwsza miłość" oraz "Przyjaciółki" zyskał gigantyczną popularność, właśnie zaskoczył swoich obserwatorów. Mikołaj Krawczyk na swoim Instagramie opublikował wreszcie zdjęcie wszystkich swoich pociech. Internauci nie szczędzą celebrycie słów zachwytu, a dzieciom zazdroszczą fantastycznego taty. 

Gwiazda serialu "Ranczo" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem wszystkich swoich pociech

Mikołaj Krawczyk w kultowym serialu "Ranczo" wcielał się w rolę Jakuba - chłopaka Kingi i młodego właściciela oryginalnej kawiarni artystycznej "Kofi&Ti". Prywatnie jednak aktor był mężem Anety Zając, z którą ostatecznie rozszedł się w wyjątkowo mało przyjaznych okolicznościach. 

Para bardzo długo toczyła sądową wojnę o alimenty, ostatecznie jednak doszli do porozumienia i od tamtej pory gwiazdor robi wszystko, by wykreować w mediach swój wizerunek ojca idealnego. Choć w mediach społecznościowych dość rzadko zamieszcza zdjęcia swoich pociech, teraz postanowił pochwalić się fanom spacerem, na który zabrał swoich synków, Roberta i Michała oraz ich młodszą siostrzyczkę, która jest córką z małżeństwa z Sylwią Juszczak. 

- Książęta wjechały na książęce dukty i ogrody - głosi podpis fotografii, którą zobaczyć możecie poniżej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci chwalą celebrytę i zazdroszczą dzieciom fantastycznego ojca

Opublikowane urocze zdjęcie natychmiast wywołało zachwyt u internautów. Wpis zasypała cała lawina serduszek oraz pozytywnych komentarzy, w których wszyscy zgodnie zachwycali się cudowną rodzinką oraz zazdrościli maluchom sławnego ojca. 

- Ale super cudowna rodzinka! Idealnie na spacerze chłopcy odpowiedzialnie zajmują się małą siostrzyczką w wózeczku. Piękny widok - pisze fanka. 

- Ale chłopcy mają fajnego, sławnego tatę. Na pewno bardzo cię kochają, a już niedługo będą mogli bawić się jeszcze z szybko dorastającą siostrzyczką. Fantastyczna rodzinka. Pozdrawiam - dodaje kolejna. 

- Ślicznie cała trójka razem wygląda. Piękna, szczęśliwa rodzinka na spacerze, idealnie! - czytamy. 

Fot. Instagram/Mikołaj Krawczyk

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł