Była największą gwiazdą serialu Ranczo. Teraz publicznie prosi o pracę

Była największą gwiazdą serialu Ranczo. Teraz publicznie prosi o pracę Źródło: screen vod.pl

"Ranczo" mimo że nie jest już emitowane w formie nowych odcinków, to nadal ma wielu wiernych fanów. Niestety nie odbija się to dobrze na finansach niektórych z aktorów. Jedna z gwiazd serialu prosi o pomoc.

"Ranczo" w swoim czasie było prawdziwym hitem stacji TVP, które zebrało wokół siebie naprawdę liczne grono fanów. Wszystko dzięki naprawdę charyzmatycznym bohaterom, których było nie sposób nie lubić i nie zapamiętać. Jednak z momentem końca serialu, którego emisja zakończyła się w 2016 roku, wielu z nich musiało zacząć szukać kolejnego źródła zarobku. Jak uznała jedna z gwiazd produkcji, zbliżający okres świąteczny wydaje się wręcz doskonały do szukania zatrudnienia. Niestety, jak się okazuje, nie dla wszystkich.

Gwiazda serialu "Ranczo" prosi o pomoc

Elżbieta Romanowska dała się poznać fanom serialu jako przesympatyczna Jola, z którą związanych było wiele naprawdę zabawnych sytuacji i wątków. Teraz aktorka wraz z Katarzyną Zielińską umieściła w internecie filmik, w którym skarży się na swoją sytuację finansową. Okres świąteczny to dla marketingowców prawdziwy obóz przetrwania. Praktycznie wszystkie większe marki w tym czasie wypuszczają nowe kampanie, które mają zachęcić klientów do kupienia właśnie ich produktu. Jest to podyktowane tym, że na święta wydajemy więcej i chętniej, a przecież kto nadaje się lepiej do nowej reklamy niż znane gwiazdy? Oczywiście, że nikt. Dlatego właśnie wiele gwiazd angażuje się w takie zlecenia, które przy okazji wiążą się z naprawdę sowitym wynagrodzeniem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorki bez powodzenia?

Niestety Romanowska nie ma takiego szczęścia, o czym właśnie w prześmiewczy sposób mówi w swoim filmiku. Aktorka zaznacza tam także, że nie ma jakichś wygórowanych oczekiwań. Mogłoby się wydawać, że przy takiej zachęcie, zaraz ich telefony zaczną nie wyrabiać od połączeń. Jednak tak się nie stało. Dlatego obie aktorki postanowiły ponownie wystąpić w duecie przed kamerą i poinformować wszystkich o swojej sytuacji. Oczywiście cała konwencja utrzymana jest w prześmiewczym nastroju, ale bez wątpienia taki zastrzyk gotówki przed świętami przydałby się każdej z nich. Bo bądźmy szczerzy, prezenty dla najbliższych same się nie kupią, a wszyscy wiemy, że nie są to tanie rzeczy.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  2. Znaki zodiaku i moda. Kto jest najbardziej stylowy?
  3. Odeszła znienawidzona gwiazda TVN. Widzom aż trudno w to uwierzyć
  4. Dantejskie sceny w M jak Miłość! Widzowie wstrzymali oddech
  5. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News