Wielka gwiazda "Ranczo" bardzo się zmieniła! Niedługo urodzi

Wielka gwiazda "Ranczo" bardzo się zmieniła! Niedługo urodzi

"Ranczo" to jeden z tych seriali, za którym zawsze będziemy tęsknić. Codzienne perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje stały się wręcz kultowe. Jedna z dobrze nam znanych aktorek grających w tej wyjątkowej produkcji bardzo się zmieniała oraz już niedługo urodzi dziecko.

"Ranczo" na antenie TVP święci prawdziwe tryumfy, rozśmieszając swoich widzów dosłownie do łez. Wszyscy pokochali bohaterów prezentowanych w serialu, a informacja o jego zakończeniu była dla wszystkich potwornym ciosem. Jednak koniec jednej produkcji nie oznacza końca kariery aktorów. Magdalena Waligórska-Lisiecka jest doskonale znana wszystkim wielbicielom "Rancza", ponieważ wcieliła się tam w postać zalotnej kelnerki Wioletki, do której wzdychało wielu mieszkańców Wilkowyj. Teraz aktorka podzieliła się z nami szczęśliwą nowiną.

"Ranczo": aktorka spodziewa się dziecka

Magdalena Waligórska jest aktorką, która wystąpiła w wielu produkcjach. Większość z nich była szeroko reklamowana i odbiła się głośnym echem na polskiej scenie filmowej. Jednak to właśnie "Ranczo" sprawiło, że wiele osób zapałało do niej sympatią, jako aktorki. Teraz możemy ją zobaczyć w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", który emitowany jest na antenie TV Puls. Jednak ta produkcja nie umywa się do hitu z TVP i wielu fanów cały czas liczy na kontynuacje ich ulubionego serialu. Nie da się ukryć, że aktorka przez te wszystkie lata bardzo się zmieniła. Przede wszystkim jej kolor włosów przeszedł dość sporą metamorfozę. Wiele osób dalej ją kojarzy jako bardzo jasną blondynkę, ale teraz aktorka ma na głowie zdecydowanie ciemniejszy odcień. Wciąż jednak prezentuje się wspaniale i urokliwie. Dodatkowo niedawno media obiegła informacja, że Magdalena Waligórska ponownie zostanie mamą. Do tej pory tworzyła szczęśliwą rodzinę wraz z mężem oraz synkiem imieniem Piotrek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety, nie znamy płci ich drugiego dziecka, mimo że do rozwiązania pozostały zaledwie 4 miesiące. Mimo wszystko bez wątpienia aktorka pochwali się swoim kolejnym oczkiem w głowie na swoich mediach społecznościowych. To również tam oficjalnie potwierdziła swoją ciążę. Na jej wpisie widzimy zdjęcie jednego z artykułów, który dotyczy właśnie jej ciąży. Pod fotografią widnieje natomiast napis: "Już się nie ukrywamy... ". Na profilu facebookowym aktorki pojawiła się cała masa komentarzy, które wypełnione są gratulacjami oraz najserdeczniejszymi życzeniami dla aktorki, a także jej maleństwa. Cała redakcja Pikio.pl również się do nich przyłącza i ma nadzieję, że maluch będzie przede wszystkim zdrowy i spotkają go same miłe sytuacje w życiu. screen facebook.com screen facebook,com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wodecki zaskoczył fanów przed śmiercią! Spełnił marzenie na oczach milionów
  2. Gwiazda „M jak Miłość” uderza w aktorkę „Barw Szczęścia”. Maksymalna hipokryzja
  3. Doda chciała dobrze, kończy się jak zwykle. Zamiast miłości mamy kłótnię gwiazd
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News