Pozując do zdjęcia z rodzicami syn Królikowskiego nie wiedział, że dziś będzie tak źle. Poruszająca, mało znana fotka

Pozując do zdjęcia z rodzicami syn Królikowskiego nie wiedział, że dziś będzie tak źle. Poruszająca, mało znana fotka Źródło: YouTube

Gwiazdor "Ranczo" nadal przebywa w szpitalu. Chociaż uwielbiany aktor zmagał się z problemami zdrowotnymi jeszcze kilka lat temu, nikt nie przypuszczał, że jego stan zdrowia nagle się pogorszy, w dodatku przed samymi świętami. Jeszcze w wakacje Paweł Królikowski był w dobrej formie, co widać na mało znanym zdjęciu opublikowanym przez jego syna.

Uwielbiany aktor serialu "Ranczo" tegoroczne święta musiał spędzić w warszawskim szpitalu. Paweł Królikowski trafił tam 20 grudnia i został skierowany na oddział neurochirurgii. Jak donosił "Super Express", stan zdrowia gwiazdora był poważny, w związku z tym musiał mieć zapewnioną stałą opiekę lekarzy. Aż trudno uwierzyć w ostatnie niepokojące informacje na temat aktora, biorąc pod uwagę fakt, że na zdjęciach z wakacji z synem wygląda dobrze. Nic nie wskazywało na to, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia spotka go taki dramat. 

Aktorzy z serialu "Ranczo" wspierają kolegę z pracy

Koleżanki i koledzy Pawła Królikowskiego z planu "Rancza" wspierają go w walce z chorobą. W niedzielę na profilu instagramowym Ilony Ostrowskiej, czyli serialowej Lucy, pojawił się niezwykle wzruszający wpis. Aktorka zamieściła zdjęcie z Pawłem i napisała pełne otuchy słowa skierowane do aktora.

- Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda - napisała pod opublikowanym postem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze w wakacje wszystko było dobrze

Cztery lata temu u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano tętniaka mózgu. Aktor poddał się ciężkiej operacji, którą przeszedł bez żadnych komplikacji. Wydawać by się mogło, że wszystko wróci do normy, ale stan zdrowia mężczyzny pogorszył się w maju. W związku z tym musiał zrezygnować z obowiązków zawodowych i nie wystąpił w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Wszyscy mieli nadzieję, że koszmar minął w wakacje. 18 lipca syn aktora Antek Królikowski zamieścił wspólne zdjęcie z ojcem. Zachęcali do udziału w Festiwalu Polsko-Czeskim w Kudowie Zdroju. Na ich twarzach widać było promienne uśmiechy. Niestety, po kilku miesiącach choroba nie dała o sobie zapomnieć.

Życzymy aktorowi dużo zdrowia i jak najszybszego powrotu do domu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  4. Smutne ostatnie chwile Kobuszewskiego. Fakty, które ujawniono są wstrząsające
  5. Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News