Ilona Ostrowska wystosowała apel. Chodzi o walczącego w szpitalu Pawła Królikowskiego

Ilona Ostrowska wystosowała apel. Chodzi o walczącego w szpitalu Pawła Królikowskiego Źródło: Instagram / Ilona Ostrowska

"Ranczo" splotło zawodowe drogi Ilony Ostrowskiej oraz Pawła Królikowskiego, który przebywa obecnie w szpitalu. Koleżanka aktora z planu opublikowała na swym profilu na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Wystosowała też do niego bardzo osobisty apel.

"Ranczo" okazało się strzałem w dziesiątkę zarówno dla Ilony Ostrowskiej, jak i Pawła Królikowskiego. Role w serialu zapewniły aktorce i aktorowi ogromną popularność oraz sympatię licznych widzów. Co ciekawe, artyści zdążyli na planie dobrze się poznać oraz bardzo blisko zaprzyjaźnić. Kiedy Królikowski trafił przed Świętami Bożego Narodzenia do szpitala, Ostrowska była więc niezwykle zmartwiona.

Ranczo: Ilona Ostrowska wspiera Pawła Królikowskiego

29 grudnia aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z kolegą z planu. W opisie życzyła mu szybkiego powrotu do zdrowia i wystosowała do niego bardzo osobisty apel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka, Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda - napisała poruszona Ostrowska.

Paweł Królikowski wciąż pozostaje pod opieką lekarzy

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgii od 20 grudnia. Nie wiadomo, co dokładnie dolega artyście, jednak jego stan nie pozwolił mu na powrót do domu na okres Świąt Bożego Narodzenia. Ulubieniec widzów spędził je w szpitalu, gdzie odwiedziła go liczna rodzina. Bliscy oraz przyjaciele mają nadzieję, że Królikowskiemu szybko uda się powrócić do zdrowia, a później znów pojawić na ekranach telewidzów w całej Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News