Ostatni, nigdy wcześniej niepublikowany wywiad z Pawłem Królikowskim. Trudno powstrzymać łzy

Ostatni, nigdy wcześniej niepublikowany wywiad z Pawłem Królikowskim. Trudno powstrzymać łzy Źródło: Youtube.com serialetvp

"Ranczo" straciło swoją największą gwiazdę, w czwartek 27 lutego odszedł Paweł Królikowski, serialowy Kusy. W sieci pojawił się ostatni wywiad aktora, którego udzielił Polskiemu Radiu.

"Ranczo" pożegnało odtwórce uwielbianej przez widzów roli Kusego. Paweł Królikowski zmarł w szpitalu, po wielu miesiącach walki o zdrowie. W mediach pojawił się ostatni, niepublikowany wcześniej wywiad z aktorem, trudno powstrzymać wzruszenie, czytając jego słowa. 

"Ranczo" pożegnało swojego aktora

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w godzinach porannych, jego śmierć potwierdziła rodzina. Od grudnia 2019 roku mężczyzna przebywał na oddziale neurochirurgicznym w jednym z warszawskich szpitali. Niestety, przegrał walkę o zdrowie, odszedł w wieku 58 lat. Jego śmierć to wielki cios zarówno dla rodziny, jak i fanów aktorów.

Gwiazdor urodził się w 1961 roku, a  zadebiutował na ekranie w 1984 roku, grając w filmie "Dzień kolibra" w reżyserii Ryszarda Rydzewskiego. Królikowski był aktorem teatralnym i filmowym, a od 2018 roku pełnił funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Po pojawieniu się smutnych wiadomości o odejściu mężczyzny, w sieci pojawił się niepublikowany wcześniej wywiad z aktorem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Ranczo" nie żyje, Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat

Paweł Królikowski udzielił wywiadu pod koniec 2018 roku Polskiemu Radiu jako prezes Związku Artystów Scen Polskich z okazji obchodów 100-lecia powstania ZASP. Wypowiedział wtedy niezwykle wzruszające słowa, czytając je ciężko powstrzymać łzy.

- Życie, choćby nawet było najprostsze, może być piękne, może być czyste. Obcowanie ze sztuką może być porywające, czasami wzruszające do łez, naznaczone troską, smutkiem. Obcowanie ze sztuką jest naszym udziałem, potrafimy z tego wykrzesać taką iskrę życia. To jest dla mnie niepojęte i czuję się zaszczycony, że z takimi ludźmi mogę przebywać - powiedział Paweł Królikowski w rozmowie z Polskim Radiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekło nieznane zdjęcie Pawła Królikowskiego. Nie da się oderwać wzroku
2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

Choć większość widzów kojarzy aktora głównie z roli w niezwykle popularnym serialu Telewizji Polskiej "Ranczo", aktor ma za sobą wiele wspaniałych ról, zarówno filmowych, jak i teatralnych. Był również jurorem w programie stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego żoną była aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wspólnie mieli 5 dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News