Sytuacja jest poważna, niestety złe informacje o Królikowskim. Druzgocące słowa Hadziuka z Ranczo, przyjaciela gwiazdora

Sytuacja jest poważna, niestety złe informacje o Królikowskim. Druzgocące słowa Hadziuka z Ranczo, przyjaciela gwiazdora Źródło: youtube.com/ The Audio Bible project

Gwiazdor serialu "Ranczo" Paweł Królikowski przebywa obecnie w szpitalu i walczy o życie. Stan aktora jest bardzo ciężki, a zewsząd płyną słowa wsparcia i informacje na temat tego, jak czuje się artysta. Serialowy przyjaciel Królikowskiego - Bogdan Kalus, wcielający się w rolę Hadziuka - przekazał wstrząsające informacje i skomentował sytuację swojego przyjaciela.

Gra w Ranczo sprawiła, że wiele osób z obsady serialu TVP zawarło przyjaźnie nawet poza planem zdjęciowym. Relacja Pawła Królikowskiego i Bogdana Kalusa, a więc serialowych "Kusego" i "Hadziuka", stała się bardzo bliska. Kiedy w mediach pojawiła się informacja dotycząca złego stanu zdrowia Królikowskiego, gwiazdor Rancza skomentował prasowe doniesienia. Jego słowa są bardzo poruszające.

Ranczo sprawiło, że Królikowski i Kalus się zaprzyjaźnili. Poruszające słowa serialowego Hadziuka

Aktor grający u boku Królikowskiego przekonuje, że każdy członek obsady Rancza przejął się doniesieniami dotyczącymi stanu zdrowia artysty. Kalus przekonuje, że wszyscy z dość dużym niepokojem śledzą doniesienia i kontaktują się na bieżąco z rodziną chorego, którą aktor sam rozumie. Okazuje się, że serialowy Hadziuk sam zmaga się z przerażającą chorobą.

- Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu - mówi Kalus.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Paweł musi wyzdrowieć"

Choroba Kusego jest wielką przeszkodą dla twórców Rancza we wznowieniu zdjęć. Nie da się ukryć, że produkcja TVP bez Królikowskiego nie zadowoli wielu widzów, ale także aktorów, którzy chcieliby, aby Kusy pojawił się w planowanym na 2020 rok wznowieniu serialu. Kalus postanowił życzyć swojemu przyjacielowi powrotu do zdrowia i wierzy w to, że Królikowski wróci do pełni formy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2.
Co najmniej 90 osób nie żyje, w tym wielu uczniów. Ofiar może być znacznie więcej, tragiczne informacje z zagranicy

- Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć – powiedział serialowy Hadziuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzice zmarłej Gabrysi nie mają nawet chwili spokoju. Na rodzinę wylała się fala hejtu
  2. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  3. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  4. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News