Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów

Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów Źródło: youtube/TTV

Fani na chwilę zamarli. Po tym co zobaczyli, myśleli, że "Ranczo" będzie miało nową gwiazdę. Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" wstawiła zaskakujące zdjęcie.

Emitowane na TVP "Ranczo" wciąż cieszy się niemałą popularnością. Nie dziwi więc fakt, że fani ciągle szukają nowych doniesień na temat kolejnego sezonu, szczególnie w obliczu ostatnich pogłosek. Gdy fani serialu zobaczyli to zdjęcie, byli w szoku. Sądzili, że obsadę zasili gwiazda znana z "Królowych Życia" na TTV.

"Ranczo" ma poważne problemy na planie

W ostatnim czasie popularny serial TVP ma spore kłopoty z kręceniem nowych odcinków. Choć od odtwórczyni roli Lucy Wilskiej - Ilony Ostrowskiej - wiadomo, że kręcone są kolejne sceny, to prace nad następnym sezonem idą jak po grudzie. Aktorka wspomniała o tym w jednym z wywiadów.

- Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy - mówiła w wywiadzie z Jastrząb Post.

Takie doniesienia prosto z planu nie tylko sprawiły, że fani serialu "Ranczo" zaczęli martwić się o przyszłość serialu. Zrodziły się również spekulacje na temat rzekomego dołączenia nowej gwiazdy do obsady serialu.

Dagmara Kaźmierska nową gwiazdą serialu? Zweryfikowano doniesienia

Gdy w internecie pojawiło się zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych Życia" oraz Grażyny Zielińskiej z serialu "Ranczo", wśród fanów serialu TVP zawrzało. Biorąc pod uwagę, że ostatnio gwiazda TTV dochodziła do siebie po wypadku, zaczęto spekulować, że to właśnie z tym były związane opóźnienia prac na planie serii TVP. Szczególnie, ze sama Dagmara nieraz wspominała, że chciałaby być gwiazdą filmową. Spekulacje zostały wyjaśnione w opisie zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uśmiech dla Was przy poniedziałku. Cudowna Grażyna Zielińska. Niesamowita energia i radość. I rewelacyjna rola w sztuce "DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY". Uśmiałam się do łez. Musicie zobaczyć ten spektakl - napisała Dagmara Kaźmierska na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazała jeść synkowi z psiej miski. Wszystko nagrała i wysłała teściowej z obrzydliwym komentarzem
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Okazało się, że "Królowa Życia" odwiedziła jedynie teatr, aby obejrzeć sztukę, w której gra lubiana przez nią aktorka. Wygląda na to, że spekulacje zostały szybko ucięte. Fani jednak wciąż nie wiedzą, co jest powodem opóźniania się prac przy serialu. 

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmowym odbiorem, trzeba się pospieszyć zanim zniknie <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: Instagram

Następny artykuł