Ranczo, 60-letnia aktorka urodziła bliźniaki
TVP VOD
Weronika Wasiak - 27 Września 2020

Aktorka "Rancza" urodziła bliźniaki w wieku 60 lat. Potem wolała ukryć jedną, wrażliwą rzecz

Gwiazda serialu "Ranczo" wywołała sporo emocji wokół swojej osoby, gdy w wieku 60 lat wydała na świat bliźnięta. To jeszcze nie koniec szokujących informacji, bo niedługo potem stało się coś jeszcze, próbowała ukryć jedną rzecz.

Widzowie serialu "Ranczo" przeżyli spory szok, gdy dotarły do nich informacje z życia prywatnego jednej z bohaterek. Już sama wieść o ciąży niekoniecznie została odebrana w pozytywny sposób, a wiadomość, że niebawem 60-letnia aktorka wyda na świat bliźniaki wprawiła wszystkich w jeszcze większe osłupienie. Dziś gwiazda jest już szczęśliwą mamą kilkuletnich pociech, ale na światło dzienne wyszedł jej największy sekret, o którym zapewne wolałaby nie mówić.

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

60-letnia aktorka z serialu "Ranczo" urodziła bliźniaki. Później próbowała ukryć jedną rzecz

Choć mówi się, że po 30. roku życia kobiety mogą mieć coraz większe problemy z zajściem w ciąże, Barbara Sienkiewicz, znana m.in. z "Klanu" czy "Rancza" w wieku 60 lat poinformowała, że spodziewa się dziecka. Szybko okazało się, że pociech będzie aż dwójka, a ona wyda na świat bliźniaki. Wszyscy od samego początku z wielkim przejęciem obserwowali całe dziewięć miesięcy błogosławionego stanu, który dla samej aktorki, jak i maleństw, mógł oznaczać ogromne ryzyko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie, a dzieci przyszły na świat zdrowe i silne. Sienkiewicz nie chciała jednak ujawnić, kto jest ojcem bliźniąt, a na horyzoncie pojawiło się kilka teorii. Lekarze twierdzą, że aktorka zdecydowała się na in vitro, z kolei Olgierd Łukaszewicz, który nagłośnił niecodzienny przypadek 60-latki zapewnia, że do zapłodnienia doszło w sposób naturalny. Sama zainteresowana natomiast niechętnie komentuje ten temat.

- Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci - mówiła swego czasu.

Dziś aktorka ma 65 lat, co oznacza, że jest dumną mamą 5-latków. Tymczasem portal Interia ujawnił, że był moment w życiu Sienkiewicz, w którym ta... próbowała zataić swój wiek. Na internetowej stronie agencji aktorskiej, której podopieczną jest Sienkiewicz, widnieje zupełnie inny rok urodzenia, nić ten, w którym ta się urodziła. Gwiazda odmłodziła się aż o 10 lat - w CV wpisano bowiem 1965 rok.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Powód, dla którego wprowadzono nieprawdziwe dane pozostaje tajemnicą. Serwis Interia podejrzewa, że być może po medialnej burzy, jaką w 2015 roku wywołała wokół siebie aktorka informując, że w wieku 60 lat urodzi bliźniaki, wolała ukryć prawdziwy wiek i nie wzbudzaj więcej sensacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News