Gwiazdor serialu „Ranczo” pozostawił widzów w żałobie. Wielu poznało zatrważającą prawdę dopiero po jego śmierci

Gwiazdor serialu „Ranczo” pozostawił widzów w żałobie. Wielu poznało zatrważającą prawdę dopiero po jego śmierci

"Ranczo" przez lata zdobywał coraz większą oglądalność w Polsce. Widzowie mieli okazję oglądać w serialu prawdziwe gwiazdy polskiej telewizji. Wśród nich znalazł się także Leon Niemczyk. Fani gwiazdora nie zdawali sobie z tego sprawy, ale prawda na temat jego życia, wyszła na jaw dopiero po jego śmierci. Co ukrywał przed wszystkimi?

Seriale "Ranczo" i "Złotopolscy" przyniosły Niemczykowi ogromną popularność. Przez lata widzowie nie mogli oderwać się od ekranów, gdy tylko pojawiał się na antenie. Fascynowała nie tylko jego gra aktorska, ale i życie prywatne. Już po śmierci Leona Niemczyka w 2006 roku, wyszło na jaw, że znany aktor zataił przed wszystkimi prawdę, a raczej wolał koloryzować i kłamać. 

Gwiazdor "Ranczo" miał fascynujące życie osobiste

Przez lata mówiono o Niemczuku, że "kreuje się na uwodziciela". Zgodnie z tym, co opowiadał w wywiadach miłość była dla niego bardzo ważna. Próbował jej szukać wielokrotnie, dzięki czemu aż sześć razy ślubował miłość. Gwiazdor "Rancza" o sobie samym mówił, że jest "matrymonialnym rekordzistą", dzieląc się z Polakami pokaźną liczbą żon i kochanek. 

- Za każdym razem, proponując małżeństwo, wierzyłem, że to ta jedyna, pierwsza i ostatnia. Po prostu źle trafiałem - odpowiadał, gdy dziennikarze starali się dociec, dlaczego tyle razy stawał na ślubnym kobiercu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystkie kłamstwa aktora znanego z "Ranczo" wyszły na jaw po jego śmierci 

- Koledzy opowiadają o mnie różne historie - również to, że romansowałem z wieloma paniami, a prawda jest taka, że to wiele pań romansowało ze mną. Przyznaję, uwiodłem kilka kobiet, ale nie było wśród nich żadnej, która wyraźnie nie dałaby mi do zrozumienia, że tego właśnie oczekuje po znajomości ze mną. Sam Jan Sztaudynger napisał kiedyś fraszkę na ten temat: „Jedna używa grzebyka, a druga woli Niemczyka - usłyszeli dziennikarze „Echa Dnia” w rozmowie z Niemczykiem na niedługo przed jego śmiercią. 

Leon Niemczyk jeszcze przed swoimi 80. urodzinami ogłosił światu, że zbliża się jego siódmy ślub. Polacy przecierali oczy ze zdumienia. Aktor wyznawał, że nawet w tym wieku pociąga kobiety.

- Z Jugosłowianką, Rosjanką, Kubanką, Niemką i dwiema Polkami. Ze wszystkimi się potem rozwiodłem, a adwokat, który mądrze mi te rozwody przeprowadził, obiecał, że przy kolejnym da mi rabat - wyznał aktor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Zapadła pilna decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski

To ostatnie słowa na temat miłości, którymi podzielił się przed śmiercią. Prawda o tym, co rzeczywiście miało miejsce, wyszła na jaw już po pogrzebie. Okazało się wtedy, że Leon Niemczyk tak naprawdę wziął ślub dwa razy - jego żonami były Tatiana Zuanar i Krystyna Niemczyk. Co sądzicie o takim sposobie na kreowanie swojego medialnego wizerunku?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów
  8. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
  9. „Żona już dawno się zapuściła. Zdradzam ją i dobrze mi z tym, sama jest sobie winna”

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News