Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie

Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie Źródło: tvp vod

"Ranczo" już niebawem ma powrócić na ekrany telewizorów. Pojawiły się wiadomości, że jeden z głównych bohaterów kultowego serialu jest chory, a jego stan zdrowia się pogarsza. Zaczęło się od zawału, później usunięto nerkę, a teraz usłyszał kolejną fatalną diagnozę - nowotwór.

Ranczo to serial uwielbiany przez wszystkich Polaków. Pomimo zakończenia produkcji, gwiazdy oświadczyły, że serial powróci na ekrany TVP i każdej niedzieli ponownie będzie można śledzić losy bohaterów. Nie wiadomo, kiedy "Ranczo" miałoby wrócić do ramówki, ale wyszło na jaw, że jedna z największych gwiazd serialu przeżywa dramatyczne chwile. 

Gwiazdor serialu "Ranczo" walczy o życie

Tomasz Sapryk grający w serialu "Ranczo" radnego Myśkę ma wielu wiernych fanów. Chociaż jego postać nie jest pierwszoplanową rolą, widzowie w mgnieniu oka polubili jego bohatera. Każde jego pojawienie się na ekranie oznacza dla miłośników serialu "Ranczo", że szykuje się scena jeszcze zabawniejsza od poprzedniej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak stan jego zdrowia nie jest powodem do radości. Ostatnio dwa razy trafił do szpitala, i to w niezmiernie krótkim odstępie czasu. Pierwszy pobyt w szpitalu związany był z problemami z sercem, okazało się bowiem, że aktor przeszedł zawał. Na szczęście na tamtą chwilę stan jego zdrowia był dobry i serialowy Myśka szybko wrócił do formy.

Niestety, nie minęło wiele czasu, a Sapryk znowu pojawił się w szpitalu. Lekarze nie mieli dobrych informacji - po wielu badaniach udało im się postawić diagnozę, którą był nowotwór.

"Ranczo" bez ulubionego aktora?

Jak można było się dowiedzieć z mediów, aktorowi usunięto nerkę. Na jego zdjęciach widać, że znacznie schudł. 

-  Czeka go trudna i długotrwała rekonwalescencja, ale aktor ma dla kogo żyć, a praca, którą kocha, jest dla niego nie mniej ważna niż lekarstwo - podzieliła się bliska osoba Sapryka.

Dzisiaj grzeje: 1.Nagrano jakie rzeczy opiekunka żłobka robi dzieciom. Gdy rodzice zobaczyli film, byli przerażeni i wściekli
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Gwiazdor musi teraz zwolnić i odpocząć. Nie wiadomo, czy jego stan zdrowia pozwoli mu szybko wrócić do pracy. Widzowie serialu "Ranczo" muszą poczekać z decyzją odnośnie jego udziału w serialu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News