Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci Źródło: ...

Za "Ranczo" pokochały ją miliony widzów, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z wieścią o śmierci artystki. W wieku 61 lat zmarła cudowna kobieta, która jest współodpowiedzialna za sukces jednego z najbardziej rozpoznawalnych serialów w Polsce.

Bez niej "Ranczo" mogłoby nie istnieć. Ewa Andrzejewska współpracowała z Wojciechem Adamczykiem, głównym reżyserem serialu, z którym dzieliła się swoimi inspiracjami, a także pomysłami. Wiele gwiazd dzięki niej przekonało się o swoim talencie, a dzisiaj są jej wdzięczni za to, że dała im szansę rozpocząć karierę aktorską.

Nie żyje reżyser serialu "Ranczo". Miliony fanów produkcji TVP pogrążonych w żałobie

Artystka, oprócz "Rancza" współpracowała m.in. przy serialach tj. "Ojciec Mateusz", "Dziewczyny ze Lwowa", a także m.in. przy produkcjach takich jak "Świadek Koronny" czy "Biały Smok". W większości produkcji pełniła funkcję asystenta reżysera, II reżysera, a także reżysera doboru obsady aktorskiej.

Miała świetną intuicję co do aktorów. U wielu młodych twórców zauważała talent, dzięki czemu gwiazdy te miały możliwość rozwinąć skrzydła na większym ekranie. Gwiazda pomogła m.in. znanej aktorce Oldze Frycz, która publicznie złożyła jej kondolencje w social mediach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomość o śmierci reżyserki odbiła się szerokim echem w świecie filmu. W mediach społecznościowych kolejne gwiazdy wyrażają swój ból, jaki odczuwają w związku ze smutną wieścią.

- Dzięki Ewie Andrzejewskiej pojawiłam się na castingu do "Weisera" i dzięki niej zaczęła się moja przygoda z filmem - napisała na Facebooku Olga Frycz.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2.
Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Ewa Andrzejewska jest wspominana przez reżyserów, a także liczne gwiazdy jako bardzo utalentowana osoba, która wiele wnosiła na planie zdjęciowym. Miała cudowną osobowość, więc wielu będzie jej brakować. Zmarła w wieku 61 lat. Przyczyny jej śmierci wciąż nie są znane mediom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Panna młoda zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Po jej śmierci narzeczony znalazł w jej telefonie jedno zdjęcie
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

Następny artykuł