Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało

Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało Źródło: Instagram / Antoni Królikowski

Ranczo bez uwielbianego przez widzów Pawła Królikowskiego bez wątpienia nie stałoby się jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Zapracowany gwiazdor musiał w grudniu anulować jednak wszystkie plany zawodowe, gdyż w jego życiu ponownie pojawiła się choroba. Teraz media przekazały kolejną, przykrą dla rodziny aktora informację.

"Ranczo", "Belfer", "M jak miłość", czy też "Druga szansa" to tylko nieliczne spośród wielu telewizyjnych hitów, w których pojawił się Paweł Królikowski. Artysta przez lata pozostawał bardzo aktywny zawodowo, jednocześnie troszcząc się o liczną rodzinę. Niestety w grudniu 2019 roku jego życie całkowicie się zmieniło.

Ranczo: gwiazdor serialu wciąż przebywa w szpitalu

Aktor trafił do szpitala, w którym nadal przebywa pod opieką specjalistów. Musiał anulować wszystkie zawodowe plany, skupiając się przede wszystkim na powrocie do zdrowia. Na szczęście Królikowski ma na kogo liczyć - przez cały czas czuwają przy nim ukochana żona oraz dzieci, które dbają o to, aby niczego mu nie brakowało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do mediów dotarły dziś jednak przykre informacje o jednym z synów Królikowskiego. Antoni Królikowski zagrał główną rolę w filmie "Bad boy" Patryka Vegi, a reżyser wyrażał się o jego kreacji bardzo pochlebnie. Kino zapełniło się na premierze licznymi gośćmi, wśród których była między innymi matka młodego aktora oraz jego ukochana. Niestety u jego boku zabrakło jednak schorowanego ojca.

Przykre szczegóły radosnej uroczystości

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Niestety Paweł Królikowski nie mógł towarzyszyć synowi w świętowaniu ogromnego zawodowego sukcesu. Wciąż przebywa bowiem w szpitalu, gdzie Antoni regularnie go odwiedza. Na szczęście artysta mógł tego dnia liczyć na inne bliskie osoby, które swoją obecnością uświetniły premierę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska co chwilę przytulała syna i pokazywała, jak bardzo jest z niego dumna. Bez wątpienia robiła to także w imieniu męża, którego zabrakło w kinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News