Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni Źródło: kadr serialu "Ranczo"

Gwiazda serialu "Ranczo" otwarcie przyznała, jak wyglądają kulisy najnowszych odcinków. Śmiało można stwierdzić, że fani spodziewali się raczej czegoś zupełnie innego, a po takich informacjach nie będą szczególnie zadowoleni.

"Ranczo" już od kilku dobrych lat cieszy się uznaniem w oczach polskich widzów, którzy chętnie wracają pamięcią do starych odcinków. Nie da się ukryć, że najwięksi fani czekają na wielki powrót hitu, który ku ich uciesze był dość głośno zapowiadany. Z czasem jednak informacje ucichły, a czas płynął nieubłaganie. Teraz gwiazda serialu zdradziła, jak jest naprawdę. 

Gwiazda serialu "Ranczo" ujawniła kulisy nowych odcinków. Fani będą zawiedzeni 

Specjalnie dla portalu Jastrząb Post Grażyna Zielińska, czyli serialowa "babka", opowiedziała nieco więcej o powstaniu nowych odcinków hitu TVP. Przyznała, że rzeczywiście w głowach producentów powstały plany, i to nie byle jakie. Mówiono między innymi o nowym sezonie, filmie oraz kilku odcinkach wieńczących perypetie bohaterów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu (...) Miał być film fabularny: "Ranczo, zemsta wiedźm", a potem 6 odcinków serialu z możliwością przedłużenia - przyznała na łamach tabloidu. 

Czas jednak mija i choć początkowo o powrocie serialu mówiono dość sporo, doniesienia ucichły i odtąd żaden z aktorów nie pokusił się o komentarz. Zielińska wprost przyznała, że temat zgasł również wśród producentów, którzy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy na zrealizowanie swoich planów. Przyznaje tym samym, że szanse na powstanie kolejnego sezonu, czy chociażby filmu, są znikome. Fani "Rancza", którzy niecierpliwie czekali na nowe odcinki, z pewnością nie będą zadowoleni, słysząc coś takiego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

- Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy (...) Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma - wyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News