Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę

Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę Źródło: fot. tvp.pl

"Ranczo" w swojej obsadzie miało wielu dziecięcych aktorów, którzy bez wątpienia bardzo dobrze wywiązali się ze swoich obowiązków na planie. Jeden z nich wyrósł na prawdziwego amanta, który może zawrócić w głowie nie jednej fance.

"Ranczo" dzięki swojemu świeżemu podejściu do ogólnej struktury serialu w polskiej telewizji zjednało sobie miliony fanów, którzy nadal nie mogą się pogodzić z końcem tej produkcji. W końcu niewiele polskich produkcji komediowych cieszy się taką sympatią, a i tak większość z nich można zaliczyć do sitcomów. Opowieść o mieszkańcach Wilkowyi bez wątpienia wyróżniało się na tle konkurencji.

Co więcej, serial ten otworzył drzwi do kariery wielu aktorom i pozwolił na długotrwałe zaistnienie w polskim show-biznesie. Doskonałym przykładem takiej osoby jest Maciej Cempura, który wcielił się w postać Szymka Solejuka. Po latach artysta zmienił się nie do poznania i wyrósł na prawdziwego przystojniaka.

Dziecięcy gwiazdor serialu "Ranczo" zmienił się nie do poznania

Choć niemalże wszystkie postacie z serialu były lubiane przez widzów, to bez wątpienia dzieci Solejuków zapadły im głęboko w pamięć. Wiele wątków, a nawet całych odcinków kręciło się właśnie wokół nich, a aktorzy, którzy się wcielili w tą gromadkę dzieci naprawdę sprawdzili się perfekcyjnie.

Co więcej, Maciej Cempura po zakończeniu swojej przygody z serialem "Ranczo" nadal występuje zarówno w serialach, jak i filmach, co bardzo dobrze wróży jego dalszej karierze. W hitowym serialu stacji TVP zaczął grać w wieku zaledwie 10 lat, a teraz stał się prawdziwym amantem, który bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor zmienił się nie do poznania i naprawdę ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba, co uroczy chłopiec z "Rancza". Jednak jego dryg do aktorstwa, który objawił się już we wczesnym dzieciństwie, nie powinien nikogo dziwić. W końcu wywodzi się on z rodziny znanych Płockich aktorów, którzy od lat występują w teatrze. Co więcej, aktorstwo to jest jego jedyny talent.

Wiele jego fanek może również zaciekawić fakt, że Maciej Cempura jest również muzykiem, który występuje wraz ze swoim zespołem o nazwie The Eat R. Aktor gra w nim na gitarze basowej, a takie połączenie to prawdziwe marzenie nie jednej jego rówieśniczki.

Ranczo fot. facebook.com/Maciej Cempura

Ranczo fot. facebook.com/Maciej Cempura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News