Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę

Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę Źródło: .

Gwiazda serialu "Ranczo" dopiero teraz przyznała się do tego, że siedziała w areszcie. Ciężko uwierzyć, że mogła ją spotkać tak niewiarygodna sytuacja. Fani nie ukrywają zaskoczenia powodem, przez który trafiła za kratki.

"Ranczo" na dobre zapadło w pamięci Polaków i nie wykluczone, że za jakiś czas produkcja ta zyska status kultowej. Perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje śledziła niemalże cała Polska, a koniec serialu był potworną nowiną dla wszystkich fanów. Jednak jak się okazuje, gwiazdy tej produkcji nadal skrywają przed swoimi miłośnikami nie lada tajemnice. Jedna z aktorek dopiero teraz przyznała się, że siedziała w areszcie. Ciężko uwierzyć, za co ją zamknęli.

Anna Iberszer w serialu "Ranczo" wcieliła się w postać Francesci, która momentalnie zyskała sympatię wielu widzów. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała się, że w momencie, kiedy grała już w popularnym serialu stacji TVP, została wsadzona do aresztu na Kubie.

Gwiazda serialu "Ranczo" zatrzymana w kubańskim areszcie

Jednak co takiego sprawiło, że aktorka została zatrzymana przez kubańską policję? Anna Iberszer wyznała, że zaangażowała się jako wolontariuszka do akcji wspierającej opozycję walczącej na Kubie z komunistycznym reżimem. Do całej tej akcji została zaproszona przez działający w Waszyngtonie Instytut na rzecz Demokracji. Aktorka przemycała na Kubę filmy, kasety, a nawet pieniądze.

 - Przypadkiem trafiłam do grupy ludzi kultury jako tłumaczka. Chodziło o przewiezienie odpowiednich filmów, kaset i druków, pieniędzy. Wyprawa miała wyglądać na turystyczną wycieczkę - wspomina Anna Iberszer w rozmowie z Rewią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, już podczas pierwszego wyjazdu ich grupa została zatrzymana na lotnisku i każdego z uczestników akcji szczegółowo przesłuchano. Na szczęście aktorka poradziła sobie doskonale i po załatwieniu formalności zostali puszczeni wolno.

 - Wyjaśniono mi, że to wolontariat, więc nic nie zarobię, a mogę zostać aresztowana! Nie zdawałam sobie sprawy, w co się pakuję, więc się zgodziłam. Tuż przed opuszczeniem Kuby zostaliśmy zatrzymani na lotnisku. Nie wiem, skąd wzięła się we mnie ta żyłka do szpiegowania. W czasie przesłuchania zaczęłam tak fantazjować, że nas wypuszczono - dodaje.

Jednak to nie jedyna tego typu sytuacja. Anna Ibersze jeszcze kilkukrotnie podróżowała na Kubę, aż w końcu zwróciła na siebie uwagę miejscowych służb. Gwiazda została zatrzymana i uważa, że gdyby nie fakt, że jest aktorką, to zostałaby wsadzona do więzienia. Jednak i tak aresztowanie przez kubańskie służby mundurowe kosztowało ją całą masę nerwów.

 - Wypuszczono mnie, ale do końca pobytu miałam asystę. Myślę, że sprawdzili mnie, że jestem w Polsce aktorką, grałam już w "Ranczo". Oni dbają o to, by Kuba uchodziła za wolny kraj. Osadzenie w więzieniu aktorki mogło zbulwersować zagraniczną prasę  - mówiła aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News