Najbardziej lubiana gwiazda "Rancza" nie może liczyć na pomoc męża. Musi sobie radzić sama

Najbardziej lubiana gwiazda "Rancza" nie może liczyć na pomoc męża. Musi sobie radzić sama Źródło: tvp vod

Ranczo jest jednym z najbardziej ulubionych programów Polaków. Niestety, jedna z ulubienic widzów serialu jest zdana sama na siebie. Nie może jednak liczyć na pomoc swojego męża.

Ranczo jako serial cieszy się sporą popularnością w polskich domach. Aktorka Dorota Chotecka, która gra jedną z ról, przygotowuje się do świąt wielkanocnych. Jest to bardzo pracochłonna sprawa. Niestety nie może liczyć na wsparcie swojego męża, Radosława Pazury. 

W czasach, gdy święta mogliśmy spędzać w tradycyjny sposób, aktorka uczestniczyła w Triduum Paschalnym. Aktualnie musi zostać w domu przez sytuację spowodowaną pandemią. Nie zamierza jednak marnować tego czasu. Jak co roku przygotowania w jej rodzinie idą pełną parą. Tym razem jest identycznie. Przygotowują we dwójkę paschę, która wymaga wiele pracy. Posiadają przepisy, które robią we dwójkę i wykonują je z naturalnych produktów.

Ranczo jest wyjątkowym serialem dzięki Dorocie. Święta u niej również takie są

Jak się okazuje aktorka musi radzić sobie sama. Jej mąż Radosław nie za bardzo przepada za gotowaniem. Mimo wszystko stara się uczestniczyć podczas przygotowań do świąt. Jak wiemy, zawsze znajdzie się coś, w czym można pomóc. Dlatego brat Cezarego Pazury ma specjalne zadanie, które przydzieliła mu małżonka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota przyznaje, że jej mąż nie jest dobrym kucharzem. Jego umiejętności idą w parze z zapałem do przygotowywania potraw. Mimo wszystko znalazła dla niego idealne zajęcie. Jego zadaniem jest mieszanie potraw tak, aby nie było grudek. Dorota cieszy się zarazem, że Radek chce chociaż w ten sposób pomóc w przygotowywaniach do świąt. 

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie

2. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Każda osoba w rodzinie ma określone świąteczne zadanie. Córka również nie jest bezczynna. Klara odpowiada za dekorację domu, ma bowiem ma talent plastyczny zachwalany przez rodziców. Uwielbia kolory, zielony i żółty, a te najbardziej kojarzą się z Wielkanocą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 przekroczyła już 100 tysięcy. Niepokojące dane Uniwersytetu Hopkinsa
  2. Niezwykle przykra informacja. Nie żyje znana postać polskiego sportu, smutne wieści obiegły Polskę
  3. Szumowski skomentował aferę obchodów 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Naraził się wielu osobom
  4. 16-latek nie miał żadnych szans, dwie osoby walczą w szpitalu. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości
  5. W mikrofalówce ugotujesz ziemniaki w 3 minuty. Wystarczy pamiętać o jednej ważnej rzeczy
  6. Rolnicy wylewają całe cysterny mleka na pole. Druzgoczące zdjęcia obiegają światowe media

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News