Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych Źródło: youtube

"Ranczo" bije rekordy popularności nawet po tym, jak przestało być emitowane. Jedna jego największych gwiazd przekazała właśnie smutne słowa, zwróciła się też z prośbą o pomoc. Potrzebne są ponad 2 miliony złotych.

"Ranczo" jest niekwestionowanym hitem telewizji polskiej. Widzowie pokochali losy wszystkich bohaterów, którzy brali udział w produkcji. Chociaż serial dobiegł końca, a nowe odcinki nie pojawiają się już od kilku lat, cały czas nie cichną plotki o tym, że serial "Ranczo" miałby zostać wznowiony. Niestety na przeszkodzie temu mogą stanąć ostatnie wiadomości związane ze stanem zdrowia Pawła Królikowskiego. Jedna z gwiazd serialu wystąpiła do Polaków z niezmiernie ważnym apelem. Prośba gwiazdy o pieniądze przepełniona jest smutnymi słowami. 

Gwiazda serialu "Ranczo" błaga o pomoc

Katarzyna Żak, tak jak i jej mąż Cezary są wielkimi gwiazdami serialu "Ranczo". Aktorska para bawiła widzów do łez, kiedy serial był emitowany. Małżeństwo znane jest z udziału w akcjach charytatywnych. To właśnie Katarzyna Żak przekazała Polakom prośbę o wsparcie. 

Akcja charytatywna, która ostatnio sprawiła, że gwiazda serialu "Ranczo" postanowiła się włączyć w pomoc, dotyczy budowy hospicjum dla osób starszych. Fundusze, które potrzebne są do wybudowania ośrodka to ponad dwa miliony złotych. Aktorka ma nadzieję, że Polacy będą wpierać akcję i dorzucą przysłowiowy grosik. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Apel aktorki znanej z "Ranczo"

- Dla dzieci łatwiej jest pozyskać jakieś fundusze, ale dla starszych już nie. A przecież jesteśmy starzejącym się społeczeństwem. Wszyscy kiedyś będziemy potrzebować pomocy, aby pięknie i godnie odejść z tego świata. Dzięki takim miejscom jak hospicja, możemy złagodzić ludzkie cierpienie - powiedziała Katarzyna Żak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

 

Aktorka, która zyskała sławę dzięki serialowi "Ranczo" celnie zauważyła, że średnia w wieku w Polsce się podnosi. Niebawem wielu obywateli będzie potrzebowało miejsca w hospicjum, a wtedy się okaże, że go nie ma. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-latka przez nękanie w szkole chciała popełnić samobójstwo. "Musicie nauczyć ją odporności na prześladowanie"
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News