Największa gwiazda "Rancza" się wygadała! Fani od lat czekali na wiadomość takiego kalibru

Największa gwiazda "Rancza" się wygadała! Fani od lat czekali na wiadomość takiego kalibru Źródło: .

"Ranczo" ma dla fanów ogromną niespodziankę, na którą czekali wiele lat. Za sprawą największej gwiazdy serialu cała prawda wyszła na jaw. Widzowie będą zachwyceni.

"Ranczo", polski serial komediowy, zakończyło się po siódmym sezonie. Prawie trzy lata temu telewizja polska wyemitowała ostatni odcinek serialu, który ściągał przed ekrany telewizorów całe rzesze fanów. TVP zrezygnowało z kultowego serialu, by dać miejsce w ramówce innym produkcjom, którym jednak nie udało się pobić oglądalności "Rancza". Jednak dla wszystkich fanów producenci szykują fantastyczną niespodziankę. Ilona Ostrowska zdradziła wiele sekretów dotyczących serialu.

"Ranczo" powraca na ekrany telewizyjne 

Od początku roku pojawiły się pierwsze plotki o tym, że ulubiony serial powróci do telewizji. Chociaż nikt nie chciał potwierdzić tej informacji, fani szykowali się na kolejny sezon i ze zniecierpliwieniem wypatrywali doniesień o starcie produkcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście dla wszystkich fanów serialu "Ranczo", Ilona Ostrowska w końcu potwierdziła plotki. Teraz już oficjalnie wiadomo, że pojawi się kontynuacja. Niestety gwiazda nie ma dobrych wiadomości jeżeli chodzi o rozpoczęcie przygotowań do powstawania nowego sezonu.

- Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy - wyznała Ilona Ostrowska. 

Dobre wieści dotyczące serialu "Ranczo"

Chociaż nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia, jedno jest pewne: ku ogromnej radości wszystkich fanów, w serialu będzie można zobaczyć wszystkich ulubionych bohaterów.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Roksany Węgiel z 20 lat starszym facetem! Rodzice 14-latki mogą nie być zadowoleni
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

- Czytając scenariusz mieli tam się znaleźć wszyscy. Więc przypuszczam, że wszyscy pojawią się w obsadzie serialu - zdradza sekret nowego sezonu serialu "Ranczo".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł