Uwielbiana za "Ranczo", "M jak miłość", "Złotopolskich", "Nianię", "Plebanię", "Na Wspólnej" artystka niknie w oczach. Co się dzieje?

Uwielbiana za "Ranczo", "M jak miłość", "Złotopolskich", "Nianię", "Plebanię", "Na Wspólnej" artystka niknie w oczach. Co się dzieje? Źródło: screen/TVP

Znana z serialu Ranczo aktorka w ostatnim czasie straciła bardzo dużo na wadze. Fani zastanawiają się, czy za jej metamorfozą stoi kuracja odchudzająca, czy też dzieje się z nią coś niedobrego.

Dzięki serialowi Ranczo kariera tej aktorki nabrała jeszcze większego rozpędu. Widzowie przyzwyczaili się do jej widoku na ekranie, toteż szybko zauważyli, że drastycznie schudła. Fani martwią się, co się z nią dzieje.

Aktorka z serialu Ranczo chudnie w oczach

Violetta Arlak w serialu Ranczo wciela się w rolę Haliny Kozioł, żony wójta lokalnej gminy, która po sukcesie męża sama zaangażowała się w politykę. Aktorka występowała w serialu TVP w latach 2006-2009 i 2011-2016. Fani przez tyle lat polubili aktorkę i zaczęli uważniej śledzić jej karierę.

W ostatnim czasie, kiedy Violetta Arlak pojawiała się w mediach, wszyscy spostrzegli, że straciła sporo na wadze. Jej przemianę można zaobserwować w serialu TV4 Miłość na zakręcie, w którym odgrywa rolę barmanki. Okazuje się, że straciła aż 20 kilogramów na wadze. To jednak wymagało wiele pracy.

Aktorka wyznaje dlaczego straciła kilogramy

Jak sama przyznała, aktorka podjęła kroki w celu odchudzania, kiedy zaczęła akceptować siebie. Wtedy też łatwiej było jej zmotywować się do wdrożenia w życie diety. Zamiast zapisywać się na katorżnicze kursy, postawiła na metodę małych kroków, dzięki czemu zaczęła systematycznie tracić na wadze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- 10 lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie - opowiadała gwiazda serialu Ranczo.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Gdybym uwierzyła w to, co ludzie mi mówią, to nadal pilnowałabym obrazu Leonarda da Vinci “Dama z łasiczką” w Muzeum Narodowym w Krakowie. Warto uwierzyć w siebie. Nikt za nas tego nie zrobi - dodała później Violetta Arlak. To właśnie dzięki temu miała zmotywować się do zmiany nawyków żywieniowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł