Tak zaskakującego wyznania gwiazdora serialu "Ranczo" nt. żony nie można się było spodziewać. Powiedział całą prawdę

Tak zaskakującego wyznania gwiazdora serialu "Ranczo" nt. żony nie można się było spodziewać. Powiedział całą prawdę Źródło: Facebook/Ranczo TVP

"Ranczo" to niesamowicie popularny serial, który wielu aktorom przyniósł ogromną sławę. Jeden z nich niedawno wyznał kilka tajemnic na temat swojej żony. Fani są w niemałym szoku, nie spodziewali się, że ich idol skrywał takie tajemnice.

"Ranczo" na przestrzeni lat stało się najpopularniejszym serialem w Polsce i dało rozpoznawalność wielu aktorom, którzy w nim występowali. Inni dzięki niemu przypomnieli widzom o swoim talencie. Tak właśnie było z jednym z aktorów, który w ostatnio zadziwił wszystkich wyjawieniem prawdy o swoim życiu.

Ranczo to od lat ulubiony serial milionów Polaków

Artur Barciś przez lata wcielał się w Tadzika z "Miodowych lat", zachwycając widzów swoim talentem do ról komediowych. Wraz z nim grali tam świetni Cezary i Katarzyna Żak, czyli serialowi Karol i Alina. 

Po ponad 10 latach od zakończenia tego serialu cała trójka spotkała się na planie innej produkcji - serialu TVP "Ranczo". W produkcji Artur Barciś wcielił się w Czerepacha, doradcę wójta. To właśnie ta rola przyniosła Barcisiowi status gwiazdy. Doskonale wcielił się w rolę, z pozoru fajtłapowatego, urzędnika. Grał we wszystkich, dziesięciu sezonach i widzowie mogli podziwiać pełne spektrum jego aktorskich możliwości. Ranczo na długo pozostanie jedną z najważniejszych pozycji jego dorobku. 

Niespodziewane wyznania o żonie

Artur Barciś od wielu lat jest bardzo szczęśliwy w swoim życiu prywatnym. Wiele lat temu poślubił Beatę Barciś, z którą ma syna Franciszka. Beata jest montażystką filmową uhonorowaną wieloma nagrodami z branży. Oprócz tego jest bardzo zaangażowana w karierę swojego męża i wspiera go w każdej sytuacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno aktor, w rozmowie z "Twoje imperium" pochwalił się swoim szczęściem i kilkoma szczegółami ze swojego życia prywatnego. Takiej prawdy o jego życiu nikt się nie spodziewał. Tak szczere wyznanie z pewnością poruszyło serca fanów serialu "Ranczo", jak i samego aktora.

- Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę z tego, że bez żony całe moje życie by się zawaliło. Z różnych powodów, ale głównie dlatego, że bardzo ją kocham, przyzwyczailiśmy się do siebie i dobrze nam razem - mówi czule o swojej partnerce. 

Artysta wyznał też kilka faktów dotyczących swojego majątku. Mało kto mógł się spodziewać, że serialowy Czerepacha postanowił w taki sposób dysponować swoimi pieniędzmi. Zapewne wiele kobiet chciałoby być w podobnej sytuacji.

- Proszę sobie wyobrazić, że ja nie wiem, ile mam pieniędzy. Nawet nie znam hasła cyfrowego, które umożliwia załatwienie wielu rzeczy przez internet. To wszystko robi moja żona. Ona zajmuje się ubezpieczeniami, polisami na życie itd. - wyjawił Barciś ukazując, że razem z żoną idealnie się uzupełniają i zawsze mogą na sobie polegać. 

  1. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim. „Nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem
  2. Katarzyna Dowbor ma ważny powód do świętowania. Gratulacje spływają z całej Polski
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu