Oficjalne: "Ranczo" powraca, ujawniono pełną obsadę. Fani mocno się zdziwią

Oficjalne: "Ranczo" powraca, ujawniono pełną obsadę. Fani mocno się zdziwią Źródło: screen

"Ranczo" powraca na ekrany polskiej telewizji. Decyzja została już oficjalnie podjęta. Wiadomo też, kto wystąpi w niezwykle popularnym serialu. Widzowie i prawdziwi fani będą mocno zdziwieni, gdy dowiedzą się, jaka jest pełna obsada.

"Ranczo" było jednym z najchętniej oglądanych seriali w telewizji polskiej. TVP1 wstrzeliło się idealnie w poczucie humoru widzów, którzy do łez śmiali się, śledząc perypetie ulubionych bohaterów. Płakali także, kiedy okazało się , że po wielu latach od emisji pierwszego odcinka została podjęta decyzja o zaprzestaniu nagrywania kolejnych odcinków. Dzisiaj łzy mogą się pojawić kolejny raz - pojawiła się oficjalna wiadomość, ze serial "Ranczo" wraca.

"Ranczo" wraca i szykuje niespodziankę

Fani "Ranczo" w końcu mogą odetchnąć ze spokojem. Ich ulubiona produkcja wraca na ekrany. Okazuje się, że reżyser postanowił przygotować dla wszystkich niespodziankę i zaskoczyć jeszcze bardziej. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Do kin trafi film pt. "Ranczo. Zemsta wiedźm". 

Niedawno pojawiła się informacja, że w kontynuacji "Ranczo" nie wystąpi Elżbieta Romanowska, a jej miejsce zajmie Barbara Wypych znana z "M jak miłość".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co z Pawłem Królikowskim i udziałem w "Ranczo"?

- Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej. Pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie - przekazał reżyser. 

Czy słowa reżysera serialu "Ranczo" mogą świadczyć o tym, że stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest już na tyle stabilny, by aktor zgodził się wziąć udział w produkcji. Wiadomo już, kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu "Ranczo". Zgodnie z informacjami, których udzielili aktorzy produkcji, zdjęcia zostaną wznowione w czerwcu bieżącego roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zapłacisz taką karę, że odechce Ci się wakacji. Nigdy nie pakuj pewnych rzeczy do walizki

2. Silne uderzenie w północnej Polsce. Jest niebezpiecznie, przekroczono stan ostrzegawczy

Widzowie na wiadomość o kontynuacji ukochanej produkcji "Ranczo" zareagowali bardzo pozytywnie, już szykują się na to, by wybrać się do kina i obejrzeć dalsze losy ulubionych postaci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

źródło: świat seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News