Gwiazdor Rancza jest dramatycznie chory. Straszne szczegóły

Gwiazdor Rancza jest dramatycznie chory. Straszne szczegóły Źródło: TVP.VOD

Polacy pokochali go za "Ranczo", a teraz okazuje się, że zmaga się z poważną chorobą, która wyniszcza jego organizm. Szczegóły schorzenia legendarnego artysty są przerażające, a fani modlą się o jego zdrowie.

"Ranczo" wypromowało bardzo dużą liczbę aktorów i artystów, którzy bawili tysiące Polaków. Jedna z czołowych postaci produkcji telewizji TVP otarła się o śmierć. Jego problemy sprawiły, że nie mógł przez pewien czas występować, a jeśli wierzyć jego własnej opowieści - otarł się o śmierć. Czy zdrowiu uwielbianego artysty nie zagraża niebezpieczeństwo?

"Ranczo" zrobiło z niego ulubieńca publiczności. Wielkie problemy uwielbianego gwiazdora

Aktor, o którym mowa, to Paweł Królikowski. Artysta, który w serialu TVP wcielił się w rolę "Kusego" miał wielkie problemy zdrowotne, które sprawiły, że nie był w stanie występować przed publicznością. Artysta powrócił do studia i widzom "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powiedział, czemu zabrakło go w ostatnim, finałowym odcinku poprzedniej edycji programu.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek, i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – powiedział aktor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie pierwsza choroba Królikowskiego

Aktor nie po raz pierwszy znalazł się w stanie zagrożenia życia. Artysta w 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu i przez długi czas dochodził do pełni zdrowia, a jego losy śledzone były z niepokojem przez wszystkich fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Była miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz oddała serce innemu mężczyźnie. Zgodziła się na ślub

- O mało nie zginąłem. Potem dwa lata chodziłem o kulach, a wcześniej pół roku w gipsie – wyznał w czerwcu na łamach “Na żywo”.

Sam Królikowski nie chce mówić, z czym boryka się ostatnio, ale fani mają nadzieję, że gwiazdor dojdzie do pełni sprawności, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy trzymają kciuki, by wrócił do pełni zdrowia i nadal zachwycał wszystkich swoimi występami przed kamerami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Odkryła, że jej chłopak ją zdradza. Zemściła się na nim na swojej imprezie urodzinowej w mistrzowski sposób
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News