Zanim weszła na scenę festiwalu w Opolu, przekazała radosną nowinę. Wszyscy gratulują super gwieździe "Ranczo" i "Na dobre i na złe"

Zanim weszła na scenę festiwalu w Opolu, przekazała radosną nowinę. Wszyscy gratulują super gwieździe "Ranczo" i "Na dobre i na złe" Źródło: youtube.com TVP VOD

"Ranczo" i "Na dobre i na złe" przyniosły jej ogromną sympatię widzów. Gwiazda wystąpiła podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, tuż przed wejściem na scenę opolskiego amfiteatru przekazała fanom radosną nowinę. Gratulacje posypały się ze wszystkich stron, to wspaniałe wieści.

"Ranczo" był jednym z seriali, który przyniósł aktorce popularność i sympatię widzów. Gwiazda wystąpiła wczoraj na scenie 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Tuż przed wejściem na scenę aktorka przekazała fanom wyjątkowo radosne nowiny, wszystko potwierdził jej agent.

"Ranczo"  oraz "Na dobre i na złe" przyniosły aktorce sławę i sympatię widzów

Od 4 września trwa 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W tym roku na scenie opolskiego amfiteatru zaprezentowało się już wielu wspaniałych wokalistów, a także utalentowanych wokalnie polskich aktorów i aktorek. Jedną z nich jest Emilia Komarnicka, która swój talent do śpiewania udowodniła w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła drugie miejsce, przegrywając w finale z Adamem Strycharczukiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda serialu "Ranczo" spodziewa się dziecka, radosne wieści potwierdził agent aktorki

Tuż przed wejściem na scenę gwiazda wstawiła na swoim Instgramie tajemniczy post, który wywołał wielkie poruszenie wśród fanów aktorki. Na zdjęciu Emilia Komarnicka pozuje ze swoim mężem, ale w treści wpisu zaznaczyła, że w opolskim amfiteatrze zaśpiewają "we troje". Pod wpisem od razu pojawiły się gratulacje.

- Koncert na #57kfpp "Odpowiednia pogoda na szczęście" już za chwile w TVP1. Zapraszam Cię serdecznie. Zaśpiewamy we troje - napisała gwiazda, a fani nie mogli powstrzymać radości.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Radosne wieści potwierdził agent aktorki w rozmowie z "Plotkiem". Emilia Komarnicka i jej mąż Redbad Klynstra spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już wspólnego syna, Kosmę, który przyszedł na świat w 2018 roku. Gwiazda podczas koncertu miała na sobie obcisłą białą sukienkę, która podkreśliła jej pierwsze ciążowe krągłości. Fani nie kryją radości, to wspaniałe wiadomości.

- Emilia spodziewa się drugiego dziecka. Z mężem są bardzo szczęśliwi - przekazał w rozmowie z "Plotkiem" agent gwiazdy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocje
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Cukinia i papryka w cudownej kompozycji, magii dodaje nieziemska zalewa. Najlepiej zrobić porządny zapas, znika błyskawicznie

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News