Wielka gwiazda serialu "Ranczo" długo ukrywała to w tajemnicy. Urodziła śliczną córeczkę

Wielka gwiazda serialu "Ranczo" długo ukrywała to w tajemnicy. Urodziła śliczną córeczkę

"Ranczo" jest jednym z najpopularniejszych seriali TVP. Losy bohaterów mieszkających w fikcyjnej wsi Wilkowyje śledziły miliony widzów. Jedna z gwiazd serialu urodziła ostatnio dziecko. Pochwaliła się tym wydarzeniem na Instagramie.

"Ranczo" to hit TVP, który zadebiutował w 2006 roku i doczekał się aż 10 sezonów. Świadczy to o tym, że odcinki wzbudziły ogromne zainteresowanie społeczeństwa. Widzowie wciągnęli się w losy mieszkańców fikcyjnej wsi Wilkowyje. W serialu występuje bardzo wiele fantastycznych aktorów i aktorek, bo każda postać w "Ranczu" jest ciekawa i wymagająca dla jej odtwórcy. Jedna z największych gwiazd produkcji urodziła ostatnio dziecko. 

"Ranczo" uwielbiane przez widzów

"Ranczo" jest serialem znanym z charakterystycznych bohaterów, których widzowie chcą oglądać i którym bardzo mocno dopingują. Reżyser produkcji spisał się świetnie, jeżeli dochodzi o dobranie aktorskiej kadry.

Wielka gwiazda "Rancza" i odtwórczyni jednej z najbardziej lubianych przez ludzi postaci urodziła ostatnio dziecko. Długo trzymała swoją ciążę w tajemnicy, żeby uniknąć medialnego szumu. Teraz pochwaliła się na tym na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Rancza" znowu została matką

Magdalena Waligórska-Lisiecka, występuje w serialu od samego początku jego istnienia. Gra seksowną barmankę z wilkowyjskiej knajpy, która jest znienawidzona przez kobiety ze wsi. Powodem tej nienawiści jest zazdrość, bowiem w Wioletce kochają się ich mężowie. Postać przypomina stereotypową blondynkę, która jest słodką idiotką, ale tak naprawdę Wioletka jest bardzo mądrą kobietą. Aktorka grająca barmankę miała przed sobą bardzo trudne zadanie, bo wbrew pozorom nie jest to taka prosta rola. 

Ostatnio Waligórska-Lisieska pochwaliła się na Instagramie tym, że urodziła dziecko. Córeczka aktorki przyszła na świat 17 maja 2019 roku w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie. Dziewczynka będzie nosić imię Natalia i jest drugim dzieckiem aktorki oraz jej partnera.

-Staliśmy się miłością !  Ponownie! Bardzo niewyspaną miłością. Nasza córeczka Natalia jest już na świecie! - tak aktorka skomentowała zdjęcie córeczki. 

Bardzo długo udało jej się trzymać ciążę w tajemnicy i ukrywać ciążowe krągłości na wszelkiego rodzaju imprezach zawodowych. Aktorka nie chciała, żeby dziennikarze przesadnie interesowali się jej życiem prywatnym i wolała pochwalić się dzieckiem już po porodzie. 

 

Fot.: Instagram

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go

Źródło: Instagram

 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu