Kultowy Gustlik i Japycz z "Ranczo" ma 91 lat. Wiadomości nt. zdrowia aktora zadziwiają

Kultowy Gustlik i Japycz z "Ranczo" ma 91 lat. Wiadomości nt. zdrowia aktora zadziwiają Źródło: youtube.com/Romek Anusiewicz

"Ranczo" bez roli Japycza, w którą wcielił się Franciszek Pieczka, nie zawierałoby ważnej części fabuły. Jego filozoficzne refleksje na temat egzystencji, a także relacji międzyludzkich wielu Polaków doprowadziły do łez lub stały się ich sentencjami życiowymi. Dzisiaj aktor ma już 91 lat i jest prawdziwą studnią mądrości. Czy będzie dalej mógł dzielić się swoim doświadczeniem z innymi? Wiadomo, jak dziś czuje się gwiazdor.

"Ranczo" to serial, z którego z powodzeniem czerpać można wiele inspiracji. Wszystko dzięki mądrościom księdza proboszcza wilkowyjskiej parafii, a także dzięki Japyczowi. Franciszek Pieczka wcielający się w tę rolę często zaskakuje przepełnionymi mądrością aforyzmami, a także przemyśleniami, które z powodzeniem można zapisać na kartce i powiesić nad łóżkiem.

Aktor dożył wyjątkowego wieku - skończył 91. lat. Nic dziwnego, że fani bardzo się martwią o swojego idola. Wieści o stanie jego zdrowia mogą wielu zaskoczyć.

Japycz z serialu "Ranczo"skończył  91 lat. Znamy jego aktualny stan zdrowia

Franciszek Pieczka to okaz zdrowia. Nawet pomimo swojego wieku trzyma się naprawdę świetnie. Jak twierdzi jego rodzina - pozostał energiczny, a także zachował świeżość umysłu, której pozazdrościć mogliby mu rówieśnicy, a nawet o wiele młodsi, ale jednak emeryci.

Dzisiaj Pieczka boryka się z niewieloma dolegliwościami. Jedyne, co najbardziej mu doskwiera, to pogarszający się wzrok i słuch, co w tym wieku jest jak najbardziej normalne. Nie zmienia to jednak faktu, że daleko mu do niepełnosprawności w tym zakresie. Nadal wszystko widzi a także słyszy, choć nie bez pomocy specjalnych przyrządów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Jeśli ktoś nosi okulary, to nie znaczy, że jest niewidomy. Franciszek ma aparat słuchowy i tego nie ukrywa, ale słuchu bez wątpienia nie stracił - wyznała osoba z bliskiego otoczenia aktora w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Wszystko więc wskazuje na to, że nie raz jeszcze zobaczymy Franciszka Pieczkę na ekranie. Jak wskazuje "Dziennik Zachodni" możliwe, że już wkrótce nawet w kontynuacji serialu "Ranczo".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu