Syn przekazał gwieździe "Rancza" jednoznaczną wiadomość. Uwielbiana aktorka cały czas ma nadzieję

Syn przekazał gwieździe "Rancza" jednoznaczną wiadomość. Uwielbiana aktorka cały czas ma nadzieję Źródło: east news TRICOLORS

Gwiazda serialu "Ranczo" podzieliła się słowami, które usłyszała od syna. Uwielbiana przez widzów aktorka ma nadzieję, że jej syn jednak zmieni swoje zdanie.

"Ranczo" jest jednym z najpopularniejszych seriali, jakie wyprodukowała telewizja TVP. Każdy odcinek przyciągał przed ekrany milionową publiczność, która z zapartym tchem śledziła losy bohaterów. Dziś w sieci pojawiło się wyznanie jednej z gwiazd produkcji. Uwielbiana aktorka usłyszała od syna jednoznaczne słowa, pomimo których wciąż ma nadzieję, że stanie się inaczej. 

Gwiazda "Ranczo" w wyjątkowo szczerej rozmowie

Grażyna Zielińska jest jedną z największych gwiazd serialu "Ranczo", która w produkcji wcielała się w zielarkę Zofię. Widzowie produkcji TVP mieli okazję poznać polską aktorkę, dzięki obszernemu wywiadowi, który pojawił się w gazecie "Na żywo". Uwielbiana aktorka opowiedziała w nim o swoim małżeństwie, a także relacjach rodzinnych. W jej słowach pojawiła się także wiadomość, którą przekazał jej syn.

- Teraz w każdym środowisku długi i głęboki związek jest rzadkością. Młodym ludziom chyba wszystko szybko się nudzi. Mój syn Kacper przy każdej okazji chwali się rodzicami - że tak długo są razem i nadal się kochają. Czasem się pokłócimy z mężem i jesteśmy wściekli na siebie. Ale uważam, że to zupełnie normalne, nie zawsze spijamy sobie z dzióbków. Jednak wiem, że to związek prawdziwy, na całe życie - przekazała Zielińska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka zdradziła, że sekretem na udane małżeństwo, który działa w ich przypadku, jest to, że nie miewają oni "cichych dni". Para zawsze sobie wszystko wyjaśnia, tak by nie było między nimi nieporozumień.

Aktorka znana z serialu "Ranczo" usłyszała jednoznaczne słowa 

Grażyna Zielińska została zapytana o wnuki. Jej syn nie posiada dzieci, ale aktorka wyznała, że nie odczuwa wielkiej potrzeby, jeżeli chodzi o wnuki. Zdradziła także, co przekazał jej syn. 

- Ostatnio syn mi nawet powiedział, że w ogóle nie chce mieć dzieci. Ale zapewne zmieni zdanie... Chciałabym, żeby kiedyś miał własną rodzinę. Jednak nie spędza mi to snu z powiek - przekazała gwiazda serialu "Ranczo".

Dzisiaj grzeje: 1. MZ po raz pierwszy poinformowało o wyzdrowiałych. W końcu wiadomo, ile osób oficjalnie pokonało koronawirusa w Polsce
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Polska aktorka wciąż ma nadzieję, że jej syn kiedyś zmieni zdanie, a ona będzie mogła zostać babcią. Zielińska chciałaby, żeby jej syn miał własną rodzinę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News