Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził Źródło: .

"Ranczo" w najbliższym czasie miało wznowić produkcję, jednak kiedy wyszło na jaw, że stan zdrowia Pawła Królikowskiego nie pozwoli mu wrócić na plan, nagrywanie kolejnych odcinków serialu stanęło pod znakiem zapytania. Przyjaciółka aktora zdradziła w ostatnim wywiadzie prawdę na temat stanu Królikowskiego. Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, przez co musiał przechodzić.

"Ranczo" jest jednym z ulubionych seriali produkowanych przez TVP. Widzowie na tyle zżyli się z bohaterami, że produkcja po oficjalnym zakończeniu serialu, jego produkcja miała zostać wznowiona. Niestety, wraz z doniesieniami o Pawle Królikowskim, dla wszystkich widzów jasne stało się, że szybko Kusego w serialu "Ranczo" nie zobaczą. 

"Ranczo" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Pawła Królikowskiego 

Zgodnie z ostatnimi wiadomościami na temat stanu zdrowia Pawła Królikowskiego jego występy w serialu "Ranczo", a także w rozrywkowym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą niemożliwe. Polsat postanowił wspierać jednego ze swoich jurorów, ale już zapowiedział, że w najnowszej odsłonie fotel Pawła Królikowskiego zostanie zajęty przez uczestnika, który wygrał poprzednią edycję. 

Przyjaciółka Pawła Królikowskiego, która zna aktora serialu "Ranczo" od wielu lat, podzieliła się informacją, o tym, jaki jest naprawdę jego stan zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda serialu "Ranczo" i programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od dawna cierpiał 

Katarzyna Skrzynecka, przyjaciółka Pawła Królikowskiego widziana była w poniedziałek na rozdaniu Telekamer 2020. Została zapytana o stan zdrowia przyjaciela. Słowa aktorki wyjawiły, że gwiazdor znany z serialu "Ranczo" cierpiał już od dłuższego czasu, ale nikt nie zdawał sobie z tego sprawy. 

Kiedy przyjaciele spotykali się podczas nagrywania odcinków poprzedniego sezonu programu pt. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", stan zdrowia Pawła Królikowskiego ulegał pogorszeniu. Aktor uwielbiany z serialu "Ranczo" już wtedy czuł się źle. Zgodnie ze słowami Katarzyny Skrzyneckiej już wtedy walczył o zdrowie, producenci programu wyznaczali specjalne przerwy podczas nagrań, aby juror mógł złapać oddech. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz

Katarzyna Skrzynecka wyznała także, że jej przyjaciel w ogóle nie dawał po sobie poznać, że cierpi. Nawet, kiedy zmagał się z problemami zdrowotnymi, biła od niego radość i ciepło. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Mama porzuciła 2-letniego syna. Napisała kartkę z imieniem i uciekła
  4. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system
  5. Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News