Ranczo córka niepokój zdrowie
Facebook Ranczo TVP
Joanna Szwalikowska - 5 Listopada 2020

Gwiazda "Rancza" drży z niepokoju o swoją córkę. Chodzi o jej zdrowie

Gwiazda serialu "Ranczo" jest bardzo zaniepokojona o swoją córkę. Jak się okazuje, niepokojące doniesienia dotyczą jej zdrowia.

Gwiazda serialu "Ranczo" bardzo martwi się o swoją córkę. W sieci pojawiły się bardzo niepokojące doniesienia. Chodzi o jej zdrowie. Co się stało?

Gwiazda "Rancza" jest bardzo zaniepokojona o swoją córkę. Chodzi o jej zdrowie

Nie żyje gwiazdor disco polo. Zrozpaczona żona przekazała tragiczne informacjeNie żyje gwiazdor disco polo. Zrozpaczona żona przekazała tragiczne informacjeCzytaj dalej

Katarzyna oraz Cezary Żak to znana para aktorska, która razem występuje w serialu "Ranczo". Są oni małżeństwem już od ponad 35 lat i mają dwie, dorosłe córki - Aleksandrę oraz Zuzannę. Jak się okazuje, obie nie poszły w ślady rodziców i nie zajęły się aktorstwem. Choć rodzice cieszą się z tego powodu bardzo niepokoją się o młodszą pociechę.

- Ręce do Boga złożyłam, żeby tak się nie stało. To wymodlone. Uważałam, że to jest bardzo trudny zawód dla kobiety. Poza tym będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno. I żeby je ochronić, zawsze mówiłam: zawód B - mówiła Katarzyna Żak w "Dzień Dobry TVN".

- Jestem lekarzem, ale dopiero w pierwszym roku swojej pracy, więc tak naprawdę jeszcze więcej nauki przede mną niż jakiejś profesjonalnej kariery. Poszłam w zupełnie inną stronę niż od stronę (…) Jeśli chodzi o sugestie rodziców, to były takie, żeby nie wybierać zawodu aktora, a jeśli chodzi o innej propozycje to absolutnie. To był mój świadomy wybór - mówiła Zuzanna w "Dzień Dobry TVN".

Starsza córka, Aleksandra, jest producentką programów dla dzieci. Z kolei młodsza ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Obecnie podjęła się stażu podyplomowego na oddziale interny i pediatrii. Po nim zadecyduje o specjalizacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Trudny czas, jakim jest pandemia koronawirusa sprawia, że dziewczyna bardzo ciężko pracuje i jest przemęczona. Mimo wszystko znajduje czas na to, by odwiedzić swoich rodziców w ich posiadłości pod Warszawą.

- Zapowiedziała im, by nie wychodzili z domu, gdy nie ma potrzeby. To ona będzie przywoziła im zakupy. I tak robi, wyręcza ich w wielu obowiązkach. Ich priorytetowe zadanie to dbanie o zdrowie - opowiedziała przyjaciółka Żaków w rozmowie z "Na Żywo".

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i Polsatu

2. Dramat fanów ”M jak miłość”. Po kilkunastu latach uwielbiana aktorka odchodzi z serialu

3. Rząd w ostatniej chwili zmienił decyzję. Wiemy które dzieci pójdą w poniedziałek do szkoły

Babcia Zuzanny, a mama Katarzyny Żak również trudniła się sztuką lekarską. Kiedy dowiedziała się, że wnuczka poszła w jej ślady, nie była w stanie powstrzymać wzruszenia oraz bardzo wspierała ją w nauce.

- Jestem z niej szalenie dumna, ale nieustannie się o nią martwię - mówiła Katarzyna Żak. Medycy stoją na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. To oni każdego dnia ryzykują własnym zdrowiem, a nawet życiem, by nieść pomoc innym ludziom. Młodsza córka Żaków zdecydowała się na wybranie takiej ścieżki kariery, co sprawia, że jest ona zagrożona ewentualnym zakażeniem. W związku z tym aktorka jest bardzo o nią zaniepokojona, choć rozpiera ją duma, że córka zdecydowała się na ten zawód.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uratowany labrador starał się przekazać ważną wiadomość. Ratownicy zdębieli, kiedy dowiedzieli się prawdy
  2. Iga Świątek nie zagra na Australian Open? Są poważne problemy ze strony rządu, czeka do końca listopada
  3. Ujawniono ile zarabia Kinga Duda jako doradca prezydenta. Wielu się mocno zdziwi
  4. Nagła zmiana w ograniczeniach w całej Polsce. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  5. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt
  6. Olbrzymia zmiana w popularnej sieci sklepów. Klienci będą zachwyceni
  7. W warszawskim zoo zamieszkał myszojeleń. Przypomina jelenia, ale ma kończyny o średnicy ołówka
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik, Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News