Ranczo dramatyczna decyzja
instagram
Aneta Wasilewska - 2 Stycznia 2020

Jest źle. Rodzina Pawła Królikowskiego podjęła dramatyczną decyzję

Gwiazda serialu "Ranczo", Paweł Królikowski już przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, gdzie znajduje się do dzisiaj. Okazuje się, że nie jest dobrze, a rodzina Królikowskiego zmuszona była podjąć dramatyczną decyzję.

"Ranczo" i"Twoja twarz brzmi znajomo" to ostatnie produkcje w których mogliśmy podziwiać Pawła Królikowskiego, jednego z najbardziej lubianych aktorów. Wiadomość o jego pobycie w szpitalu była dla wszystkich dużym zaskoczeniem, teraz kiedy na jaw wychodzą kolejne informacje nikt chce w nie wierzyć.

Gwiazda serialu "Ranczo" wciąż przebywa w szpitalu

Anna JantarNaoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymaćCzytaj dalej

Paweł Królikowski trafił do szpitala, gdzie natychmiast został skierowany na oddział neurochirurgii. Jak mogliśmy dowiedzieć się od jego syna, Antoniego, stan zdrowia nie zagraża życiu aktora znanego z takich produkcji, jak "Ranczo" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Najnowsze doniesienia potwierdzają, że stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest dobry, ale nie oznacza to, że jest lepiej. Okazuje się, że rodzina Pawła Królikowskiego zmuszona była podjąć niezmiernie ważną decyzję.

Stan zdrowia gwiazdora "Ranczo" i dramatyczne decyzje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


PiesZnaleźli zabiedzonego psa. Był bliski śmierci, zdjęcie po 14 dniach wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Rodzina, która spędziła Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra w szpitalu, czuwając na chorym Pawłem Królikowskim zmuszona była podjąć decyzję. Ze względu na stan zdrowia gwiazdy serialu "Ranczo" zostanie on najprawdopodobniej leczony dalej. Okazuje się jednak, że rodzina szuka wsparcia za granicami naszego kraju.

Specjaliści, którzy mieliby się zająć zdrowiem Pawła Królikowskiego mają pochodzić spoza terenu Polski. Jak donosi Fakt, Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła już lekarza, który miałby się zająć jej mężem. Możliwe jest także, że aktor będzie musiał przejść rehabilitacje, która według Faktu ma odbyć się w Niemczech.

Dzisiaj grzeje:

1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty

2.Gdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nóg

Cała rodzina Pawła Królikowskiego cały czas wspiera go w szpitalu, przy jego łóżku można zaleźć jego dzieci oraz żonę.

- Ostatnie dni wiele ją kosztowały, potrzebowała więc wyciszenia i modlitwy, która przynosi ukojenie - czytamy w Fakcie na temat żony Pawła Królikowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  4. Żona Sławomira publicznie zwyzywana. W wyjątkowo haniebny sposób
  5. Mamy je w domach, a są zagrożeniem. Silnie trujące rośliny dla naszych psów i kotów
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

.Zaskakujące fakty. Gwiazdy Polsatu, TVN i TVP wstydzą się swoich nazwisk. Słusznie?Czytaj dalej

źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News