Ramoneska najważniejszym trendem modowym na wiosnę

Ramoneska najważniejszym trendem modowym na wiosnę Źródło: instagram/dariianka/

Ramoneska to zdecydowanie część garderoby, która z każdym nowym rokiem wciąż jest chętnie uwzględniania w codziennych stylizacjach. Dzięki jej uniwersalności nie tylko kobiety, ale i mężczyźni często po nią sięgają. Z biegiem czasu pojawiają się coraz nowsze i modele ramoneski. Które z nich będą cieszyć się największym uznaniem tej wiosny?

Ramoneska - trend, który nigdy się nie znudzi 

Ramoneska zdecydowanie jest tym trendem, który niezależnie od pory roku czy mody jaka aktualnie panuje, jest wciąż popularny, a ludzie często po nią sięgają. Stanowi ona swego rodzaju bazę wielu stylizacji, dzięki czemu te najbardziej zwyczajne stają się bardziej rockowe. Mimo, że popularność ramoneski rozpoczęła się już kilka sezonów temu, wciąż ma rzeszę zwolenników zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jako pewne można przyjąć, że ta kurtka jeszcze długo będzie cieszyła się tak ogromną popularnością. Wybierać można z szerokiego wachlarza: od tej najbardziej tradycyjnej - czarnej w stylu motocyklowym - do kolorowych, bardziej eleganckich i z różnymi wykończeniami. Dzięki temu ci młodsi jak i starci chętnie po nią sięgają. 

Z czym najlepiej zestawić skórzaną kurtkę? 

Ramoneska, która pierwotnie wywodzi się z mody typowo rockowej i motocyklowej, najczęściej była noszona przez mężczyzn. Wówczas miała ona mniej więcej jasno określony styl, więc jej wygląd nie był zbyt różnorodny. Sprawiała wrażenie bardzo ciężkiej. Z biegiem czasu bardzo się to zmieniło i dziś ramoneski są zupełnie różne. W sklepach jest wiele dostępnych kolorów i fasonów, więc każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Ci, którzy chętnie sięgają po skórzaną kurtkę, zestawiają ją w bardzo zróżnicowany sposób, dostosowując go do swojego codziennego stylu. Dzięki temu ramoneska pasuje do wszystkiego. 

Kurtkę można nosić do sukienek, dżinsów czy spódnic. Może przybrać formę bardziej luźną lub też elegancką. Ramoneska cieszy oko zestawiona z trampkami zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, ale także - w przypadku płci pięknej - ze szpilkami. 

Modelom nie widać końca 

Jedna z najbardziej popularnych kurtek posiada całą gamę przeróżnych modeli. Od tych najbardziej klasycznych, po te najbardziej wyszukane. 

Najbardziej popularnym modelem jest klasyczna czerń. Zdecydowany "must have", który jest niezawodny. Ma wiele fasonów, dzięki czemu każda kobieta może dobrać odpowiedni do swojej figury. 

Ramoneski nie są jednak tylko i wyłącznie czarne. W większości sklepów można spotkać przeróżne kolory od brązowego po żółte i czerwone. Takie kolory zdecydowanie bardziej wpadną w gusta odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu. Idealne będą na wiosnę, by wprowadzić do otoczenia jeszcze więcej koloru.  

Źródło: POLKI

 

Następny artykuł