Gwiazdora znowu zaatakował rak. Twierdzi, że poprzedniego pokonał dzięki zakazanemu specyfikowi

Gwiazdora znowu zaatakował rak. Twierdzi, że poprzedniego pokonał dzięki zakazanemu specyfikowi

Rak prostaty zaatakował go przed laty, dzięki nietypowemu lekowi gwiazdorowi udało się pożegnać chorobę. Jednak nie ma on szczęścia, nowotwór kolejny raz się pojawił w jego życiu.

Rak prostaty pojawił się w jego życiu, gdy kariera nabrała zawrotnego tempa. Postanowił więc, z całych sił skupić się na walce z chorobą i zrobić wszystko by wygrać. Dzięki nieszablonowemu podejściu do leczenia udało mu się w 2012 roku pokonać chorobę. Jednak to nie koniec zdrowotnych problemów gwiazdora.

Rak prostaty zniknął dzięki paleniu

Tommy Chong, czyli ukochany Leo z serialu "Różowe lata 70", pięć lat temu usłyszał od lekarzy, że został mu niewiele ponad rok życia z powodu raka prostaty. Specjaliści zajmujący się prowadzeniem pacjentów onkologicznych zalecili mu leczenie, które w niewielkim stopniu, mogłoby pomóc mu w ostatnich dniach.  Postanowił zlekceważyć zalecenia lekarzy i wziął sprawę w swoje ręce. Na potęgę zaczął palić marihuanę, która miała uśmierzyć ból i z uśmiechem na twarzy przeżyć resztę życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy tylko dotarło do mnie, że moje życie powoli dobiega końca, zacząłem palić ogromne ilości marihuany. Pomogła mi. Dzięki niej przeżyłem trzy lata, chociaż lekarze dawali mi góra rok. Chciałbym, aby chorzy na raka mieli dostęp do tego miękkiego narkotyku. By dla nas był legalny, ponieważ naprawdę „trawka" pomaga” - wyznał w wywiadzie Chong.

Nawrót choroby znanego aktora

Niestety w ostatnich dniach gwiazdor dowiedział się, że nowotwór powrócił. Podczas jednej z wizyt w gabinecie lekarski usłyszał, że w jego organizmie pojawił się rak odbytu.

- Mam już 77 lat. Swoje życie przeżyłem tak, jak chciałem. Teraz mogę odejść w spokoju - skomentował stan zdrowia aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Aktor nie powiedział, czy planuje znowu sięgnąć po marihuanę. Wydaje się być pogodzony ze swoim losem, możliwe, że jest to spowodowane paleniem.

Rak prostaty zamienił się w raka odbytu

fot. YouTube/ComedyCentral Stand-up

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

źródło: onet

Następny artykuł