Zaczęła ciąć stare rajstopy na kawałki. Efekt końcowy przechodzi najśmielsze oczekiwania

Zaczęła ciąć stare rajstopy na kawałki. Efekt końcowy przechodzi najśmielsze oczekiwania Źródło: screen/youtube/

Pocięła rajstopy i w zaledwie kilka minut stworzyła z nich coś nieprawdopodobnego. Chyba żadna z pań nie wpadła na pomysł, by wykorzystać je w taki sposób, zamiast od razu wyrzucać do kosza.

Rajstopy znajdują się chyba w każdej kobiecej szafie. Są idealnym rozwiązaniem przede wszystkim w chłodniejsze dni, gdy mamy ochotę na sukienkę, ale nie chcemy, by marzły nam nogi. Mimo to chyba niejedna z pań zgodzi się, że użycie rajstop więcej niż raz bądź dwa graniczy z cudem. Wystarczy jedno założenie i już mogą lądować w koszu. Pewna kobieta znalazła idealny sposób na to, by nie pozbywać się ich tak od razu i dać im w pewien sposób "drugie życie". 

Pocięła stare rajstopy na kawałki. Efekt końcowy przerasta oczekiwania 

Na portalu społecznościowym YouTube możemy znaleźć nieskończenie wiele filmów na każdy temat. Nie muszą to być tylko rozrywkowe nagrania, ale i poradniki, co zdecydowanie bardziej podoba się damskiej części internautów. W obecnych czasach każda z pań może pochwalić się tam wybranymi i sprawdzonymi przez siebie trikami. Wśród nastolatek i nastolatków znalazło się nawet na to fachowe określenie "tutorial", co ma być odpowiednikiem właśnie słowa "poradnik". 

Wśród masy różnorodnych tutoriali, możemy znaleźć między innymi ten, o którym chcemy wam opowiedzieć. Pewna kobieta zgromadziła dość pokaźną ilość starych rajstop, które z pewnością większość z was od razu by wyrzuciła. Ona jednak odcięła od każdej pary końcówki dokładnie w tym miejscu, gdzie zaczynają się palce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Następnie, kierując nożyczki w poprzek, pocięła nogawki na kilku centymetrowe kawałki. Każdą część oplotła na swoje palce i w sprytny sposób połączyła je ze sobą. Dokładnie tak samo postąpiła z każdą uciętą częścią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Takim oto sposobem z kilku par rajstop powstał długi warkocz. Teraz pozostało jedynie odpowiednio go uformować, zaczynając od środka i otaczając koło, tworząc tym samym okrągły dywanik. Chyba nikt nie spodziewał się, że ze starych rajstop można stworzyć niewielki, mięciutki dywanik, który idealnie sprawdzi się przy łóżku czy pod biurkiem. By dokładnie zagłębić się w opisany przez nas poradnik, koniecznie obejrzyj całe nagranie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

Źródło: youtube

Następny artykuł