Po raz kolejny jest głośno o Rafalali, czyli osobie, która zrobiła najwięcej szumu wokół siebie policzkując handlarza nieruchomościami i polewając Artura Zawiszę wodą. Rafalala powraca i przy okazji składania „świątecznych życzeń” atakuje Krystynę Pawłowicz. 

Rafalala zniknęła na dłuższą chwilę ze świata polityki i przeniosła się do świata celebrytów. Chodzi na imprezy, pokazy, otwarcia, komentuje i udziela wywiadów. Jednakże, w swej aktywności nie mogła wytrzymać bez podtekstów politycznych i znów zaczepia. Tym razem oberwało się posłance PiS Krystynie Pawłowicz.

Rafalala wraca, tym razem w erotycznym kostiumie Świętego Mikołaja. Film rozpoczyna się od dźwięków filmu pornograficznego. Rafalala mówi, że w produkcji występowała Krystyna Pawłowicz, o której głośno ostatnimi w związku z konsumpcją posiłku na sali sejmowej.

Następnie Rafalala „rapuje”. Ocenę pozostawiamy Państwu.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.